To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zdrowa Polska Noc Kabaretowa

Zdrowa Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa rozbłyśnie gwiazdami w Zgorzelcu. W piątek, 13 lutego, o godz. 19.00 w hali PGE TURÓW ARENA wystąpią mistrzowie rozśmieszania. W niemal czterogodzinnym show udział wezmą Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny i Kabaret Skeczów Męczących. 

Zgodnie z dewizą, że śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Ma być jeszcze jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym poziomie artystycznym.

Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka. U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach – zapowiadają twórcy programu.

Bilety: www.kabaretowebilety.pl i www.biletynakabarety.pl

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy dwa dwuosobowe zaproszenia na tę właśnie Polską Noc Kabaretową w Zgorzelcu. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na nasz redakcyjny numer 757524781 we wtorek, 10 lutego, po godz. 13.00. Zapraszamy!