To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zdrojowy Czwartek z muzyką Pink Floyd

Z koncertem A Pink Floyd Tribute Band wystąpi formacja Spare Bricks

Już w tym tygodniu, 15 stycznia, kolejny Zdrojowy Czwartek z Filharmonią w Teatrze Animacji w Jeleniej Górze – Cieplicach.
Tym razem na zdrojowej scenie z koncertem A Pink Floyd Tribute Band wystąpi formacja Spare Bricks w składzie: Agnieszka Szpargała (wokal, saksofon), Paweł Wrocławski (gitary), Tomasz Gadzina (instrumenty klawiszowe), Jacek Aumiller (bas, wokal), Michał Słupski (perkusja). Początek o godz. 19.00.

Koncert jest muzyczną podróżą w przeszłość przez klasyczne albumy grupy Pink Floyd. Przestrzenny, energetyczny, psychodeliczny i multimedialny występ polskich muzyków jest hołdem złożonym legendarnemu formacji. Spare Bricks, jako pierwszy polski zespół dostał się na listę najlepszych coverbandów Pink Floyd, prowadzoną przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych pinkfloydz.com. Muzycy z powodzenie występują z tym projektem od 2012 roku na terenie całej Polski. O wyjątkowości Spare Bricks decyduje fakt, że zespół ten jest pierwszym na świecie coverbandem Pink Floyd z kobiecym wokalem. To sprawia, że utwory w jego wykonaniu zyskują świeżość i oryginalność. Koncertowi towarzyszą m.in. projekcje filmowe, wyjątkowa oprawa świetlna i scenografia.

Uwaga! Dla naszych czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na jeleniogórski koncert Spare Bricks. Inforamacja o tym, jak można je zdobyć w „Nowinach Jeleniogórskich” z 13 stycznia 2015.