To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zaśpiewaj w Głosowisku 2017

Zaśpiewaj w Głosowisku 2017

Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie po raz dziewiąty ogłasza konkurs wokalny „Głosowisko”. Konkursowe przesłuchnia odbęda się w piątek, 17 listopada 2017 r. o godz. 10.00, w sali widowiskowej  MDK "Muflon". Tegoroczna edycja „Głosowiska” wzorem lat ubiegłych oraz ze względu na rosnące zainteresowanie udziałem w konkursie – skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale także do dorosłych, zarówno wykonawców indywidualnych, jak też całych zespołów. Przewidziano trzy kategorie wiekowe uczestnikó: 7 – 12 lat, 13 – 14 lat, 18 lat i więcej. Termin nadsyłania zgłoszeń mija  14 listopada 2017 r.

Celem IX Konkursu Piosenki Polskiej „Głosowisko” 2017 jest podtrzymywanie zainteresowania kulturą polskiej piosenki, zwrócenie uwagi na odkrywanie repertuaru, który łączy w sobie głębokie, mądre teksty oraz niebanalną oprawę muzyczną. Konkurs służy  także upowszechnianiu twórczości autorskiej, inspiruje do indywidualnych poszukiwań muzycznych oraz jest szansą zaistnienia (debiutu) na estradzie wykonawców dorosłych.

Nagrania z wykonaniem zgłaszanego repertuaru – pliki wyłącznie w formacie mp3, wave lub CD audio (płyta) należy nadsyłać do 14 listopada 2017, na adres mailowy: bozena.muflon@gmail.com (w  tytule: „Głosowisko 2017”) lub na adres pocztowy MDK „Muflon” ul. Cieplicka 172 , 58-570 Jelenia Góra, z dopiskiem „Głosowisko 2017”.

Regulamin konkursu i karta uczestnictwa znajdują się na stronie Miejskiego Domu Kultury „Muflon”: www.muflon.sobieszow.pl