To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zaginęła osiemnastolatka. Kto ją widział?

Zaginęła osiemnastolatka. Kto ją widział?

Rodzina i policja poszukują Iwony Orzeł (18 lat) która wyszła w poniedziałek 28 lutego z domu około godziny 7 rano i do dzisiej nie dała znaku życia. Iwona wyszła do szkoły: ubrana była w szarą kurtkę, czarne leginsy, buty w panterkę, mogła mieć okulary.

- Prosimy o wszelkie informacje na temat Iwony, można dzwonić całą dobę pod podane numery telefonów – apeluje Angelika, siostra zaginionej.

Iwona Orzeł mieszka w Olszynie koło Lubania, chodzi do szkoły w Biedrzychowicach. Jak poinformowała nas siostra zaginionej, Iwona nie miała problemów rodzinnych i nic nie wskazywało na to, aby mogła opuścić dom na kilka dni nie informując o tym nikogo. – Jej chłopak także jest w szoku i nie może uwierzyć w to co się stało – dodaje Angelika.

Rodzina zgłosiła sprawę zaginięcia na policję. – Prowadzimy w tej sprawie czynności –mówi Anna Włoszczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu.

Najbliżsi Iwony Orzeł prowadzą też własne dochodzenie w sprawie zaginięcia. Jak poinformowała nas siostra, udało się ustalić, że zaginiona kupiła kartę pre-paid (najprawdopodobniej sieci HEYAH) w jednym ze sklepów w Olszynie. Później około godziny 10 ktoś widział Iwonę na przystanku PKS. Tutaj ślad jednak się urwał.

Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc pod numerami telefonów: 517027525 (mama Iwony), 600739256 (siostra Angelika), 787103871 (siostra Kamila). Wszelkie informacje można przekazywać policjantom w Lwówku Śląskim i Lubaniu pod numerami telefonów: 75 64 67 200 ; 75 722 90 00 lub 997.

 

Nowiny Jeleniogórskie | Wypromuj również swoją stronę

Zaginęła osiemnastolatka. Kto ją widział?
Zaginęła osiemnastolatka. Kto ją widział?
Zaginęła osiemnastolatka. Kto ją widział?

Komentarze (2)

j.w

urwała się po prostu z dotychczasowego życia i gdzieś pojechała.Wskazuje na to kupiona przez nią karta i pojechała gdzieś PKSem.I to jest najpozytywniejsza wersja.Oby tylko taka się sprawdziła...