To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wsiadła do autobusu, trafiła do szpitala

Olbrzymiego pecha na starsza kobieta, która dzisiaj postanowiła skorzystać z komunikacji miejskiej. Pani doznała urazu barku i trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 12.40 na drodze między ul. Cieplicką a Romera.
- Ze wstępnych ustaleń wynika, że przed autobusem jechał mini cooper i nagle z niewiadomej przyczyny ostro zahamował – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Kierowca autobusu, aby uniknąć najechania na tył auta, także zahamował. W tym czasie kobieta przewróciła się i doznała urazu barku.

Obrażenia były na tyle poważne, że pogotowie przewiozło ją do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja. - Ustalamy dane kierowcy mini coopera, który odjechał z miejsca zdarzenia – mówi E. Bagrowska.

Komentarze (7)

"Nie wyklucza się, że pojazdem osobowym kierowała kobieta." - heheh nie mogę czasami z waszych textów. Co to wogóle ma do rzeczy ??

czy ktoś sprawdza teksty artykułów przed oddaniem do wydruku???Czasami jak czytam to mam wrażenie ,że pisał to ktoś upośledzony na umyśle,nie wiem czemu trzymają takich matołków,żeby nie można było nic zrozumieć z danego artykułu.

naklejki o treści "W czasie jazdy należy trzymać się uchwytów" nie wiszą w autobusach dla ozdoby

a czy Ty myślisz, że jeśli autobus zahamuje nagle to i poręcze powstrzymają od upadku?????!!!!!

Ma do rzeczy ponieważ taka info. może pomóc szybciej ustalić właściciela mini coopera np.-nie sadzisz?