To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wiosenne mistrzostwa dla zorientowanych biegaczy

Wiosenne mistrzostwa dla zorientowanych biegaczy

Młodzieżowy Klub Sportowy „Paulinum” zaprasza na mistrzostwa szkół jeleniogórskich w biegach na orientację. Odbędą się one we wtorek (9 maja) w parku na Wzgórzu Kościuszki w Jeleniej Górze. Mogą startować także dorośli!

Zawodnicy będą rywalizować o puchar Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Pawła Domagały. Równolegle zostanie rozegrany półfinał Igrzysk młodzieży szkolnej, licealiady i gimnazjady.

Biuro zawodów mieści się w siedzibie Międzyszkolnego Ośrodka Sportu przy ul. Sudeckiej 42.
Rywalizacja, na trasach wyznaczonych w parku, odbędzie się w kilku kategoriach wiekowych (od 11 lat wzwyż), z podziałem na dziewczęta i chłopców (kobiet i mężczyzn). Przewidziano także kategorie open. Zapisy przyjmowane są poprzez platformę SRS (dla klubów sportowych), a osoby startujące indywidualnie mogą zgłaszać się na adres e-mail: danieljonczy@op.pl, tel. 501 727 021, do 1 maja 2017 roku.
Klub zaprasza też osoby zainteresowane uprawianiem biegów na orientację na treningi: we wtorki i czwartki od godz. 16.00 w SP nr 7 w Jeleniej Górze. Istnieje możliwość trenowania w innym terminie, szczegóły pod numerem telefonu 501 727 021.