To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wielka zabawa w „jedenastce”

W ubiegłym roku zabawa była przednia. Jak będzie tym razem? Fot. ROB

Gry, konkursy, dmuchane zabawki, loteria fantowa, efektowne pokazy i wiele innych atrakcji czeka na uczestników sobotniego festynu, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby najuboższych dzieci.

Festyn odbędzie się w sobotę (15 czerwca) na boisku przy SP nr 11. – Zaczynamy o godzinie 10. Pierwsza duża atrakcja o 10.30, pokaz ratowniczy – wyciąganie poszkodowanego z samochodu i gaszenie płonącego auta – informuje Dorota Grabowska, jedna z organizatorek imprezy.

 

Przewidziano występy szkolnych talentów, zespołów młodzieżowych i grup tanecznych. Będzie koncert gry na instrumentach klawiszowych, pokazy tańca flamenco itd. Dla miłośników motoryzacji będzie pokaz umiejętności kierowców WRC na samochodach rajdowych. Co roku sporym wzięciem cieszą się przejażdżki quadem. W tym roku dodatkowo będzie można przejechać się także na motocyklu, tzw. ścigaczu.

 

Przewidziana jest wizyta „psichologa”, szkoleniowca i behawiorysty, który zaprezentuje pokaz tresury psa i poprowadzi punkt informacyjny dotyczący bezpieczeństwa w kontakcie z psem.

 

Oprócz tego będą dmuchańce, mała gastronomia, kiermasz ciast i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają do polubienia imprezy na facebooku (Festyn Rodzinny), więcej na temat programu można dowiedzieć się na stronie www.majowka.pbox.pl

Komentarze (2)

"Dmuchane zabawki" - brzmi interesująco. Chyba przyjdę :). Ale czy przypadkiem ten tekst nie powinien być dostępny dla osób powyżej 18 roku życia?