„Wichośki” Joanna i Żaneta - 46 pkt.

Bez czołowych koszykarek Karoliny Polis i Joanny Mochól KS ”Wichoś” ambitnie walczył w drugoligowym meczu wyjazdowym z wrocławską Ślęzą II. Zespół rywalek wzmocniły zawodniczki z I ligi centralnej kobiet. Do przerwy jeleniogórzanki przegrywały tylko 27:32.

Po przerwie nie udało im się odwrócić losów spotkania. W miarę upływu czasu wyższe koszykarki Ślęzy zaczęły dominować pod tablicami i podwyższać wynik do końcowego stanu 63:73. W ocenie trenera Eugeniusza Sroki za bardzo skuteczną postawę na boisku warto pochwalić Joannę Pawlukiewicz (24 pkt.) i Żanetę Sojkę (22). Do kosza trafiły ponadto siostry Dźwilewskie, Monika (13 pkt.) i Magda (4).