To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Warto czytać: Księga pomysłów na zdrowe życie

Warto czytać: Księga pomysłów na zdrowe życie

Książka „Pięć pór roku w naszej kuchni”, Aldony Kujawy i Jerzego Buczyńskiego, jeleniogórskich autorów, propagatorów zdrowego odżywiania, jest wspaniałym źródłem informacji o żywieniu i przepisach kulinarnych, które stosują z powodzeniem od wielu lat. 

Książkę napisali dla ludzi, którzy chcą być zdrowi i cieszyć się długim życiem. Aldona Kujawa, współzałożycielka Ośrodka Edukacji Makrobiotycznej, przed laty prowadziła „Barek Natura” w Jeleniej Górze, żyje w zdrowiu i pogodzie ducha od dziewięćdziesięciu lat, a Jerzy Buczyński jeszcze siedem lat dłużej. W 2019 roku wydali drugą część „Pięć pór roku w naszej kuchni”. „Myślimy, że tym, czym dzielimy się z Państwem przyniesie dużo przemyśleń, może też coś zmienicie w życiu. Świat się ciągle zmienia, a w związku z tym i natura. Może warto też za tym podążać, rozwijać swoją wiedzę i doświadczać czegoś nowego. My podjęliśmy temat związany z odpornością. Uważamy, że od niej zależy komfort i długość naszego życia”- przekonują autorzy.

Uwaga! W poniedziałek, 10 czerwca 2019 r, o godz. 17.00 w sali konferencyjnej jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej, odbędzie się spotkanie autorskie z Aldoną Kujawą i Jerzym Buczyńskim, których na rozmowę z czytelnikami zaprosili członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki „Laboranci z Karkonoszy”. Podczas spotkania promowana będzie także kolejna już część „Pięciu pór roku w naszej kuchni”, która właśnie trafia na rynek.  

Pięć pór roku cz 1 - okładka.jpg
Pięc pór roku - spotkanie w KK.jpg