Jednego z większych włamań dokonał w nocy z 1 na 2 stycznia 2010 roku. Wszedł do sklepu spożywczego w gminie Stara Kamienica.
Ukradł artykuły spożywcze, chemiczne i alkohole o łącznej wartości około 6 tysięcy złotych.
To nie wszystko. - Od listopada 2009 roku do lipca 2010 mężczyzna włamał się i okradł kilka kiosków ruchu, między innymi w Piechowicach, w Jeleniej Górze, w Kamiennej Górze, w Lwówku Śląskim, w Strzegomiu i w Świdnicy – mówi E. Bagrowska. Ukradł w sumie 4000 paczek papierosów.
W marcu tego roku próbował włamać się do piwnicy i drogerii. Uszkodził żaluzję antywłamaniową, ale nie wszedł do środka. Wybił szybę w jednym z dyskontów spożywczych.
Zatrzymany to 42-latek, mieszkaniec Jeleniej Góry. Pokrzywdzeni szacują straty. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.
Komentarze (1)
Wsadzić złodzieja,łapy poobcinać i nie wypuszczać wcześniej niech kibluje cały wyrok.