To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

"TV Janowice" dobroczynnie

"TV Janowice" dobroczynnie

Janowiccy urzędnicy, pracownicy GOPS, sołtysi, uczniowie, nauczyciele, radni, mieszkańcy okolicy oraz wójt gminy wcielą się na scenie w znane i lubiane postacie telewizyjne. 1 marca 2019 r. wystąpią w Auli Szkoły Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz przy ul. Partyzantów 4 w Janowicach Wielkich w dobroczynnym przedstawieniu pt."TV Janowice". Początek wydarzenia otwartego dla wszystkich zainteresowanych o godz. 18.00.

„TV Janowice” to kolejne już, dobroczynne przedstawienie, przygotowywane w Janowicach Wielkich przez tamtejszych VIP-ów i mieszkańców gminy zaangażowanych w życie społeczne okolicy. Bilet wstępu na niecodzienne widowisko stanowi symboliczna cegiełka o wartości min. 10 zł. Całkowity dochód ze sprzedanych cegiełek przeznaczony zostanie na zakup sprzętu szkoleniowego oraz sfinansowanie kursów z zakresu pierwszej pomocy dla uczniów miejscowej szkoły podstawowej.

Jesteście ciekawi, co ugotuje dla nas Makłowicz, kogo będziemy gościć w Dzień Dobry TV Janowice i jaka będzie pogoda na najbliższe dni? Serdecznie zapraszamy do zajęcia miejsc na widowni! - zachęcają twórcy wydarzenia.
 

TV Janowice - plakat.jpg

Komentarze (2)

Brawa dla organizatorów , uczestników i oglądających ! MIŁEJ ZABAWY I DUŻO UŚMIECHU !!!

pan pogodynka
petarda!