To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trzy dni studenckiej zabawy

Trzy dni studenckiej zabawy

Jak co roku studenci jeleniogórskich uczelni bawić będą się razem z mieszkańcami na Juwenaliach. Święto młodych trwać będzie w tym roku od 16 do 18 maja. W programie wiele atrakcji. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą zespoły Leniwiec i Nocny Kochanek. 

Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia 2019 rozpoczną się 16 maja o godz. 16.00. Spod kościoła garnizonowego wyruszy pochód studencki. Żacy przejdą na plac Ratuszowy, gdzie z rąk prezydenta otrzymają klucze do miasta. Od tej chwili to oni będą symbolicznie rządzić Jelenią Górą. Zapowiada się przednia, głównie muzyczna zabawa.
Scena stanie na Błoniach Jeleniogórskich. Pierwszego dnia zawładną nią hip-hopowcy. Zagrają: PlanBe, Małach/Rufuz, Paluch. W tym roku również przed głównymi artystami wystąpią lokalne supporty: Kanasta, Kezu, TAXITA, NWN KLIKA. Koncerty zaczynają się o godz. 17.00. Wstęp wolny.
Następnego dnia, 17 maja, zaplanowano finał Ligi Rocka, konkursu organizowanego przez JCK. Pierwszym zespołem, który rozpocznie tego dnia imprezę jest Age of Unrest z Niemiec. Usłyszymy finalistów Ligii Rocka. Gwiazdą tego wieczoru będzie zespół Nocny Kochanek. Usłyszymy także grupę Leniwiec, która świętuje 25-lecie.
Na zakończenie Juwenaliów 18 maja na Błoniach Jeleniogórskich o godz. 17.00 rozpocznie się Klubowy Piknik, podczas którego zagrają DJ Romzey i DJ Santi. Następnie zaplanowane są koncerty Nowatora oraz Captain’a Jack’a. Zaraz po koncertach odbędzie się Laser Show, a potem będziemy bawić się z Maciejem Wowkiem na Muzycznym Radio Party.
Nie tylko koncerty będą podczas Juwenaliów. Studenci przygotowali różne konkursy, animacje i zabawy, które odbywać się będą na Błoniach Jeleniogórskich. Po każdym koncercie zaplanowane również zostały after party w klubach jeleniogórskich: Klub SkyLab, SM CLUB, Malibu Disco Dance Club. 

Juwenalia 2019.png

Komentarze (3)

Super. Będzie można znowu bzykać łatwe p0lki

Już to pisałeś jakiś czas temu. Na razie lecisz na ręcznym, co nie?

Na razie bzykam te trudne i roszczeniowe maDki