To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trwa "Weekend za pół ceny"

Trwa "Weekend za pół ceny"

Rozpoczął się tegoroczny, wiosenny "Weekend za pół ceny", czyli ogólnopolska akcja organizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną.  W piątek, sobotę i niedzielę, 9 – 11 marca, w obiektach turystycznych, które biorą udział w akcji, moża korzystać z wybranej oferty korzystając z 50-procentowej zniżki w opłatach.  

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50-procentowej zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

W 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 partnerów zgłosiło swoje oferty.

W tegorocznym, wiosennym „Weekendzie za pół ceny” w Jeleniej Górze uczestniczyć będą Termy Cieplickie, hotel Mercure, Zdrojowy Teatr Animacji, Biuro Wystaw Artystycznych, Muzeum Karkonoskie i Muzeum Miejskie "Dom Gerharta Hauptmanna" – we wszystkich placówkach ceny będą obniżone (szczegóły w zakładce Kalendarz imprez).

Więcej o akcji na www.polskazobaczwiecej.pl.