To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trwa 44. plebiscyt sportowy NJ

Takie, oryginalne ceramiczne puchary otrzymali Sportowiec Roku 2017 i Trener Roku 2017.

Od 27 listopada trwa 44. redakcyjny plebiscyt na najpopularniejszych w 2018 roku lub jak chcą inni najlepszych, sportowców i trenerów z klubów regionu jeleniogórskiego. W dwóch ostatnich numerach „Nowin Jeleniogórskich” opublikowaliśmy nazwiska czternastu pretendentów w obu kategoriach. Rywalizacja o uznanie kibiców i laury na uroczystej Gali Nowin Jeleniogórskich nabiera tempa. W tym tygodniu otrzymaliśmy zgłoszenia kolejnych plebiscytowych kandydatur.

Prosimy o jak najszybsze nominacje następnych zawodniczek i zawodników oraz szkoleniowców ze sportów letnich, halowych i zimowych. Na propozycje od sekcji, klubów, związków i stowarzyszeń sportowych oraz od kibiców czekamy pod internetowym adresem stob@nj24.pl. Kandydatury sportowców i trenerów można dostarczać do jeleniogórskiej siedziby redakcji „NJ” przy ulicy M. Skłodowskiej-Curie 13. Prosimy o krótkie uzasadnienie wyboru zawodnika lub zawodniczki i szkoleniowca. Kandydaci muszą być pełnoletni. Radzimy się pośpieszyć, wcześniej zgłoszeni mają większe szanse na końcowy sukces plebiscytowy. Listę zgłoszeń definitywnie zamykamy 31 grudnia 2018 roku.

Każdy kibic może wysłać nieograniczoną ilość kuponów z „NJ” (z datą ważności). Sportowcy i trenerzy z największym punktowym poparciem zostaną finalistami. Jest dodatkowa możliwość głosowania za pomocą sms-ów. Typowania za pomocą wyciętych z „Nowin” kuponów będziemy premiować dwoma punktami, sms-y jednym punktem.

W świątecznym numerze „Nowin Jeleniogórskich” (z 18 grudnia 2018 r.), przypomnimy nazwiska wszystkich dotychczas zgłoszonych pretendentów do miana mistrzów sportu 2018 w regionie jeleniogórskim. Kandydatów do tytułów zaprezentujemy również na stronie www.nj24.pl. Wówczas poinformujemy też, jak głosować można za pomocą sms-ów.   

Komentarze (6)

Czemu w Internecie na waszej stronie nie można śledzić listy nominowanych i ilości glosow

Zgłaszam kandydaturę Mirosława Wieczorkiewicza w PLEBISCYCIE na SPORTOWCA ROKU! Na TRENERA ROKU!
Uczcijmy Jego zaangażowanie i konsekutywne, od 12 lat, przywożenie złotych medali z różnych stron świata! Kto może pochwalić się lepszym wynikiem?! Który ze sportowców (w Polsce,czy na świecie),ma na swoim koncie 400 medali?! Godne wzmianki jest fakt,że mając 61 lat,wciąż udowadnia swoją staminę i chęć być najlepszym! Oddajcie swoje głosy na Mirka!

Plebiscyty powinny mieć częste aktualizacje klasyfikacji nominowanych!
Tak rośnie zainteresowanie czytelników i większa frekwencja na portalu!

Oczywiście lista nominowanych na bieżąco i ile mają głosów i na którym miejscu sa i w Internecie A nie tylko w gazecie

Poproszę o podpowiedź. Nigdy nie za stara,żeby się nie nauczyć.Pozdrawiam.

Zgłoszenia są do 31 grudnia a głosowanie do kiedy?