To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Termy na wakacje

Termy na wakacje

Kilka dodatkowych atrakcji przygotowały na nadchodzący sezon letni Termy Cieplickie. Odbędą się bez względu na pogodę. Pierwsza z nich już dzisiaj (piątek, 12 czerwca).

Dzisiaj (piątek, 12 czerwca, od godz. 21.) odbędzie się niezwykłe widowisko pt. Pink Floyd w Termach Cieplickich. Na wschód od Odry, aż do zachodniego wybrzeża USA tylko dwa zespoły posiadają oficjalną „licencję” Tribute-band’ów Pink Floyd. Jeden pochodzi ze Słowacji, drugi zaś to polski Spare Bricks, który z towarzyszeniem chóru Szkoły Muzycznej w Cieplicach wystąpi wieczorem na zewnętrznych basenach Term. Na imponującą oprawę wizualną składają się m. in. pokaz laserowy i intrygujące fotografie Leszka Paradowskiego. Bilety w cenach 50 zł / 70 zł.
23 czerwca w Termach Cieplickich odbędzie się Noc Świętojańska. – Szczególnie zapraszamy młodsze i starsze… pary zakochanych – zachęcają organizatorzy.W programie między innymi „szukanie kwiatu paproci” i „pływanie pod gwiazdami”. Będzie romantyczny nastrój przy miksowanej na żywo muzyce chill-out i soul oraz fluorescencyjne opaski dla każdego. Bilety wstępu zgodnie z cennikiem.
W piątek 3 lipca od 22. do 1 w nocy odbędzie się efektowna i barwna podróż w czasie i przestrzeni, czyli zabawa w stylu Miami Beach i szalonych lat osiemdziesiątych. Odpowiednia „oprawa muzyczna”, energetyczny pop-DJ, poncz, pochodnie, iluminacje świetlne basenów będą doskonałym dopełnieniem aqua-aerobiku i owocowego poczęstunku. Bilety w cenie 40 zł.

Na zabawę rodzinną w słoneczne popołudnie Termy zapraszają 18 lipca od godziny 11. do 18. W programie Picnic Colors, czyli zabawy i aktywności artystyczne dla dzieci, aqua-aerobic oraz grill party z DJem grającym nu-disco, house i chill-out. Rodzice na pewno także znajdą coś dla siebie. Gwiazdą imprezy będzie, znana z programu XFactor, charyzmatyczna i niezwykle utalentowana Ania Hnatowicz. Bilety wstępu zgodnie z cennikiem.

Noc Filmowa zaplanowana została na 8 sierpnia (od 22. do 01.). – To niespotykana okazja połączenia kąpieli w basenie termalnym z oglądaniem filmów na świeżym powietrzu – zapowiadają organizatorzy. Kinomani, oprócz uczty duchowej, mogą liczyć na popcorn i lemoniadę, a także migotliwą, filmową iluminację parkowych drzew. Między seansami czas wypełni DJ miksujący najbardziej znane „klasyki” muzyki filmowej. Bilety w cenie 40 zł.

Czy lubią Państwo paprykę i przekąski z meksykańskimi kiełbaskami? Ostatnia sierpniowa impreza w Termach Cieplickich w strefie SPA (21.08 od 21. do 23.) będzie nawiązywała do estetyki westernów i Dzikiego Zachodu. Szczególnie mile widziane będą zatem przebrania, tematyczne gadgety i... broń. Pod warunkiem, że będą to rewolwery na wodę. Warto wówczas wziąć udział w indiańskich rytuałach zapachowych i zabiegach z glinką.

Na imprezy: Koncert Pink Floyd, Miami Beach, Noc Filmowa oraz Dziki Zachód w SPA konieczna jest telefoniczna rezerwacja wejściówek: 75 75 46 901.