To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Koncertowa kąpiel z muzyką Pink Floyd

Koncertowa kąpiel z muzyką Pink Floyd

Termy Cieplickie organizują 12 czerwca nietypowy koncert „Spare Bricks”. Nietuzinkowość wydarzenia polega na połączeniu pobytu w basenach z niezwykłym widowiskiem muzycznym.

Koncert w Termach to jednocześnie specjalny wieczór dla miłośników muzyki grupy Pink Floyd i termalnych kąpieli. Gwarantem atrakcyjności wydarzenia będzie również udział w koncercie dziecięcego chóru ze Szkoły Muzycznej w Cieplicach.

Przed sceną, która będzie usytuowana na zewnątrz, od strony parku, rozłożone zostanie 150 leżaków.
Rozpoczęcie przyjmowania gości od godz. 21.00. Bilet uprawnia do 3-godzinnego pobytu w Termach. Koszt biletu: 50 zł (z własnym szlafrokiem) oraz 70 zł (wejście bez szlafroka).

Uwaga! Termy Cieplickie nie wypożyczają szlafroków, toteż miłośnicy muzyki powinni zaopatrzyć się we własne, chyba, że ktoś uzna, iż dodatkowe tekstylia w tym wydarzeniu są zbędne. Niemniej jednak zachęcamy do przyniesienia własnych szlafroków, bo na pewno można na tym zyskać kupując bilet.

Koncert Spare Bricks jest muzyczną podróżą w przeszłość przez klasyczne albumy Pink Floyd, takie jak: Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here czy The Wall. Każdy z nich stał się kamieniem milowym w historii muzyki rockowej. Kto nie zna takich przebojów jak „Another Brick In The Wall”, „Money” czy „Wish You Were Here”?
Przestrzenny, energetyczny, psychodeliczny i multimedialny występ Spare Bricks jest hołdem złożonym jednemu z najlepszych zespołów wszech czasów. Spare Bricks, jako pierwszy polski zespół, dostał się do prestiżowego grona najlepszych coverbandów Pink Floyd, prowadzonego przez jeden z najbardziej znanych na świecie floydowskich portali internetowych pinkfloydz.com Muzycy koncertują z tym projektem od 2012 roku na terenie całej Polski, zbierając entuzjastyczne recenzje swoich występów. Spare Bricks jest zespołem wyjątkowym, ponieważ jest pierwszym na świecie coverbandem Pink Floyd z kobiecym wokalem, co sprawia, że jego utwory zyskują świeżość i oryginalność, pozostawiając też pole dla autorskiej interpretacji. Koncertowi będą towarzyszyć m.in. projekcje filmowe, wyjątkowa oprawa świetlna i scenografia oraz występy zaproszonych gości.
Zespół wystąpi w składzie: Agnieszka Szpargała (wokal, saksofon), Jacek Aumüller (bas, wokal), Paweł Wrocławski (gitary), Tomek Gadzina (klawisze), Michał Słupski (perkusja).

Zapraszamy na koncert!
 

Komentarze (2)

Czyli w samych gaciach będzie drożej.