To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Teresa Werner w Jeleniej Górze

Teresa Werner w Jeleniej Górze

Na scenie Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze 27 stycznia o godz. 19.00 wystąpi wyjątkowa artystka - Teresa Werner. Gościem specjalnym koncertu będzie TOBY z Monachium.

Teresa Werner pochodzi Nakła Śląskiego. Jest znaną polską piosenkarką. W swoim dorobku ma występu na największych scenach teatrów tego świata, m.in. w Carnegie Hall i na Broadwayu. Ze swoim repertuarem występowała nie tylko w Europie, ale również w Afryce, Azji oraz Ameryce Północnej. Już w 1991 odniosła sukces na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, gdzie reprezentowała zespół "Śląsk" i zajęła zaszczytne pierwsze miejsce. Znana jest z takich przebojów jak "Miłość jest piękna", "Dałabym Ci dała" czy "Kocham swoje morze". Jej teledyski zobaczyć można na antenie telewizji, a kompozycje wysłuchać w wielu stacjach radiowych w Polsce. W swoim dorobku artystycznym ma już dwie płyty CD oraz krążek DVD, na którym nagrane są jej dotychczasowe teledyski. Złotą Płytę otrzymała dzięki albumowi "Spełnić marzenia" z roku 2012.

Gość specjalny - TOBY z Monachium, którego zaprosiła do wspólnego koncertu Teresa Werner, to ceniony przez nią piosenkarz, który podbił serca wielu fanów muzyki szlagierowej utworami takimi jak "Bella Magdalena" czy "Tynsknota za Śląskiem". W telewizji TVS prezentuje on co sobotę o godz. 20:25 w programie: "Szlagierowa Biesiada" nowe szlagiery, prosto ze swojej ojczyzny.

Bilety na koncert do nabycia na: www.bilety24.pl/koncert/teresa-werner-koncert-28156?id=139809 

Teresa Werner.jpg
TOBY z Monachium.jpg

Komentarze (3)

stara szafa dobrze skrzypi XD

Dobra zmiana w Filharmonii Dolnośląskiej - disco polo z wiejskiego wesela wkracza do filharmonii w towarzystwie zapiewajły z repertuarem z Dolnej Bawarii (albo Górnej - wszystko jedno zresztą.) Nowej dyrekcji gratuluję ! a między tymi niewątpliwie atrakcyjnymi koncertami w kolejne wieczory piątkowe jeleniogórska publiczność będzie mogła usłyszeć pana dyrektora w towarzystwie żony w niewątpliwie atrakcyjnym repertuarze!

Milf! Milf! Milf!