To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Szara strefa kolizyjna na Wolności

Szara strefa kolizyjna na Wolności

Okolica „Małej Poczty” w Jeleniej Górze powoli staje się newralgicznym punktem, gdzie coraz częściej dochodzi do kolizji. Ponad tydzień temu zderzyły się tam trzy auta, dzisiaj dwa, a do podobnych zdarzeń – jak opowiadają mieszkańcy - dochodzi niemal każdego dnia.

- Tu powoli się robi taka szara strefa, co chwilę się coś tu dzieje. Ludzie za*******ją jakby nie mieli wyobraźni, wyprzedzają na trzeciego. Ludzie boją się przejść na drugą stronę ulicy - mówi pan Marian, jeden z mieszkańców budynku przy ulicy Wolności.

Kilkanaście dni temu w tym samym miejscu doszło do kolizji trzech aut. Wtedy kierowca hyundaia nie zachował należytej ostrożności przy zmienia pasa ruchu i uderzył w Forda Escorta, a ten z kolei w Kię. Dzisiaj wyjeżdżający z drogi podporządkowanej kierowca Suzuki Swift nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z Cieplic kierującej samochodem marki…Kia i zderzył się z nią próbując wjechać na drogę główną. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym i sześcioma punktami karnymi.

ZOBACZ TAKŻE - Stłuczka obok PZMOT-u

Komentarze (1)

A czemu Policja nie stanie tam od czasu do czasu i nie łapie tych co tam zapitalają Ciężko pewnie im i nie ma gdzie ustawić fotoradaru :pinch: