To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Sylwester pod Ratuszem

Sylwester pod Ratuszem

Kto jeszcze nie ma planów na najgorętszą noc tego roku, powinien skorzystać z atrakcyjnej oferty spędzenia tradycyjnego Sylwestra na jeleniogórskim Placu Ratuszowym. Organizatorzy i partnerzy imprezy dofinansowanej przez Miasto Jelenia Góra obiecują szampańską zabawę w doborowym towarzystwie, przy dobrej muzyce i w ciekawej oprawie. Początek o godzinie 22.

Najpierw na sylwestrowej scenie zatańczą dziewczęta z Dance Studio SDS, przy konsoli pojawi się DJ Camilla z Kowar. Występowała na najlepszych festiwalach muzyki klubowej i elektronicznej, w tym Electro City. DJ Camillę zobaczymy przed i po koncercie jednego z najpopularniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej Poparzeni Kawą Trzy. Grupa została założona z inicjatywy znanych dziennikarzy Radia Zet i RMF FM w 2005 roku na...konferencjach prasowych w Sejmie. Autorem większości tekstów jest Rafał Bryndal. W siedmioosobowym zespole grają i śpiewają m. in. Wojciech Jagielski i Jarosław Kret. Poparzeni Kawą Trzy pierwszą płytę „Musculus Cremaster” wydali w 2011 roku. W tym samym roku zdobyli nagrodę dzienikarzy w koncercie TOP Trendy. Kapela startowała w konkursie na polski przebój Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2012. Piosenkę zakwalifikowano do finałowej dziesiątki.

W grudniu 2013 roku ukazał się drugi album studyjny zatytułowany „Wezmę Cię”. W maju 2014 roku zespół ponownie wystąpił na festiwalu TOP Trendy. Był nominowany w konkursie „Największe Przeboje Roku”. Największe hity Poparzonych Kawą Trzy to utwory „Byłaś dla mnie wszystkim” i „Kawałek do tańca”.

O północy 31 grudnia pod Ratuszem zaplanowano kolorowy i głośny pokaz sztucznych ogni. Po fajerwerkach sylwestrowa zabawa potrwa do godziny pierwszej Nowego Roku. 

sylwester2016jg.jpg

Komentarze (1)

The Best