To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Starszy pan potrącony na pasach

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło dzisiaj na jeleniogórskim Zabobrzu. 63-letni mężczyzna wpadł pod busa.

Było to na przejściu dla pieszych przy ul. Kiepury. Mężczyzna przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu. Już prawie był po drugiej stronie, kiedy uderzył w niego nadjeżdżający volkswagen.

- Zdarzenie wyglądało bardzo groźne. Mężczyzna był w szoku początkowo mówił, że nie może się ruszać – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Na szczęście, obrażenia okazały się niegroźne. Kierowca, 25-letni mieszkaniec Jeleniej Góry, został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych i 6-cioma punktami karnymi.
 

Komentarze (3)

Dobrze że dziadziowi nic się nie stało poważnego:)Ciekawe jak tam po wypadku w Lubaniu??Przejeżdżałem i widzę 2 busy porozbijane.Mam nadzieję że również nic się ludziom groźnego nie stało:(

Pewnie starszy pan spieszył sie do pracy, żeby zarobić na młodych darmozjadów - bezrobotnych, do emerytury pozostałomu jeszcze 2 lata tyrania.

niestety kierowcy nie maja wyobrazni,ostatnio na spoldzileczej to co wyczynial mlody kierowca starym japonskim trupem w glowie sie nie miesi chcial mnie wyprzedzic pod gore auto ledwo zipialo wcisna pedal na maxa, pas sie konczyl wjechal prawie mi pod maske musialam ostro odbic na pobocze, moze policja zainteresuje sie tym nienormalnym byc moze pjanym lub nacpanym kierowca bialego jakiegos japonskiego trupa suzuki lub cos podobnego podaje numer rejestracyjny DJ 47078