Było to w okolicy zamkniętej już stacji paliw Orlen. Kobieta szła chodnikiem, od strony sklepu z częściami samochodowymi wyjechała toyota. - 70-letni kierowca toyoty prawdopodobnie nie zauważył pieszej i doszło do potrącenia. Był trzeźwy – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Policja ustala szczegóły tego zajścia. Wszystko wskazuje na to, że winę poniesie kierowca toyoty.
Komentarze (1)
Kto wie,Może staruszka za szybko wkroczyła na chodnik?