To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Starsza pani potrącona na chodniku

77-letnia kobieta trafiła do szpitala, najprawdopodobniej ma złamaną nogę. To efekt zderzenia, do którego doszło dzisiaj po godz. 14. na alei Wojska Polskiego.

Było to w okolicy zamkniętej już stacji paliw Orlen. Kobieta szła chodnikiem, od strony sklepu z częściami samochodowymi wyjechała toyota. - 70-letni kierowca toyoty prawdopodobnie nie zauważył pieszej i doszło do potrącenia. Był trzeźwy – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policja ustala szczegóły tego zajścia. Wszystko wskazuje na to, że winę poniesie kierowca toyoty.

Komentarze (1)

Kto wie,Może staruszka za szybko wkroczyła na chodnik?