To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Seks za cztery kąty

Seks za cztery kąty

„Jestem studentką informatyki. Poszukuję w Jeleniej Górze pokoju za darmo. Forma płatności do uzgodnienia”.
Ogłoszenia tej, i podobnej treści Milena zamieściła już w maju i w czerwcu, po maturalnych egzaminach. Dostała jedenaście ofert. Tylko dwie pochodziły od samotnych, starszych i schorowanych kobiet poszukujących studentki - opiekunki w zamian za symboliczny czynsz lub zwolnienie od opłat za media. Pozostałe propozycje, wszystkie od panów, były klarowne. Czego oczekiwali za bezpłatny wynajem mieszkania? W czynszowej kamienicy w centrum miasta, w zabobrzańskim bloku, w jednorodzinnym domku na osiedlu Czarne?

Seba żadnej nie przepuści
Samotny Mariusz (lat 41), trzykrotny rozwodnik, przysłał kilka zdjęć wnętrz proponowanego lokum i kilka własnych fotek z wakacji w Tunezji. Zdziwiony pytaniami studentki napisał w mailu: Nie wiesz, czego chcą faceci?
I wyznaczył Milenie trzy godziny na podjęcie decyzji.

Odrzuciła ofertę Sebastiana (lat 27), ksywka „Bzyku”, bo wydał się typem seksoholika i dziecioroba. Po kolejnym drinku w modnej dyskotece dziewczyna Seby, kandydatka na żonę z wyznaczoną w sierpniu 2009 roku datą ślubu i wesela, powiedziała jej wprost.

- Ksywka pasuje do niego jak ulał. Jak dzisiaj wypije za dużo, to zobaczysz, wyskoczy z koszuli, będzie wysuwał język, obleśnie obłapiał dziewczyny. Chwali się, że żadnej kobiecie nie przepuści. Do moich koleżanek próbował się dobierać. Mówiły, że mu nie uległy. Czy im wierzę? Ja daję się nabierać od dawna. Zostanę z Sebą, bo go kocham.

Naprawdę. I ma kasę. Tatuś kupił mu sklep spożywczy, kamienicę i cztery mieszkania. Jedno wynajmuje studentkom. Co rok innym. Nie wiem, czy i czym mu płacą. Przyznał mi się, że romansuje z Danielą, która urodzi mu dziecko. Chłopaka. Już wybrali imię. Jeremiasz.

Cały artykuł w najnowszych "Nowinach Jeleniogórskich" nr 51/2008

Komentarze (2)

FAJNIE SIE MEN URZADZL MA LEB DO INTERESU PO CO MA WYDAWAC KASE NA DZIWKI MA KOCHANKE A Z NIA SYNKA MA DZIEWCZYNE I TO JAKA DZIEWCZYNE-DZIEWCZYNE BARDZO PRYMITYWNA W SUMIE TO ON NIC NIE MA

a choroby weneryczne wędrują z gimnazjalistki na studentkę ze studentki na licealistkę a potem do małżeńskiego łoża