To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rusza konkurs na dyrektora Zdrojowego Teatru Animacji

Rusza konkurs na dyrektora Zdrojowego Teatru Animacji

Prezydent Jeleniej Góry ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Zdrojowego Teatru Animacji. Kandydaci mogą zgłaszać się do 17 maja. Wakat na tym stanowisku jest po śmierci Bogdana Nauki, dyrektora teatru, który w listopadzie ubiegłego roku zmarł na covid. Po jego śmierci teatrem kieruje Grzegorz Koczubaj, pełniący obowiązki dyrektora.

Od kandydatów na dyrektora Muzeum Karkonoskiego wymaga się między innymi wykształcenia wyższe z dziedziny kulturoznawstwa, sztuk scenicznych, organizacji i zarządzania w kulturze, dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zarządzania lub ekonomii; pięcioletniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym w artystycznej instytucji kultury lub związanej z działalnością kulturalną. Pretendenci muszą także mieć wiedzę i umiejętności w zakresie zarządzania zespołem oraz koordynacją projektów artystycznych, znać zasady funkcjonowania instytucji kultury, w tym przepisów prawnych oraz pozyskiwać i rozliczać środków zewnętrznych, w tym fundusze unijne i środki z budżetu państwa. Cechą pożądaną jest doświadczenie w realizacji remontów i inwestycji. Oczywiście kandydat nie może być karany za przestępstwo umyślne i powinien komunikatywnie znać przynajmniej jeden język.
Muszą też przedstawić pisemną, autorską koncepcję funkcjonowania w zakresie programu, planu rozwoju, organizacji i finansowa (w tym alternatywnymi źródłami finansowania) Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze, na czas czterech sezonów artystycznych, począwszy od 1 września 2021 r.
Zgłoszenia można składać w urzędzie miasta do 17 maja, a konkurs rozstrzygnięty ma być do 4 czerwca.

W 2019 r. roczne wynagrodzenie dyrektora tej placówki wyniosło (z dodatkami) 98 tys. zł brutto.


 

Komentarze (3)

Co kurwa urzędnicy macie amnezję ? Na dyrektora Zdrojowegon Teatru Animacji im.Bogdana Nauki. Zróbcie to co zapowiadaliście jak się nie boicie i podajcie kto był inicjatorem i pomysłodawcą takiego zabiegu.

Ziemianie nadwiślańscy!!! Nie jesteście żadnymi polakami! Jesteście po prostu Ziemianami, którym pechowo przyszło się urodzić w korupcyjno-pedofilsko-złodziejsko-katolicko-alkoholickim grajdole. Zostaliście nauczeni mówić po polsku. A następnie zbrodnicza organizacja, czyli system edukacji tzw. narodowej rozpoczął pranie mózgu zasraną martyrologią, tożsamością narodową i dziedzictwem narodowym, aby z Was zrobić mięso armatnie i żywicieli dla parszywych beneficjentów sojuszu ołtarza z tronem. Tzw. polska to tylko rewir działania zorganizowanej grupy przestępczej, czyli tzw. władzy w togach, sutannach, ewentualnie w garniturach. JEDNOCZYMY PLANETĘ W JEDNO PAŃSTWO, A PATRIOTYCZNE PASOŻYTY DO WIĘZIEŃ!!!!! PRECZ Z OBRZYDLIWYM SOJUSZEM POSTKOMUNISTYCZNO-PRAWICOWEJ WŁADZY Z PEDOFILSKIM GANGIEM WATYKAŃSKICH OSZUSTÓW STOSUJĄCYCH METODĘ "NA ZBAWIENIE"!!!!!
h t t p s : / / cosmologicalmanifesto . home . blog/2019/12/16/the-cosmological-manifesto/ (usuń spacje)

Super sprawa ale Wody Polskie muszą odpowiedzieć na pytanie czemu rejony ulicy Kilińskiego i Osiedla Robotniczego zostały zaakceptowane pod budownictwo deweloperskie mimo iż według prawa od 2018 roku nie powinno się wydawać decyzji pozytywnych na terenach gdzie ryzyko powodzi leży pomiędzy 1% i 10% ? Następna sprawa to zmiana w listopadzie 2020 roku przez radę miasta Jeleniej Góry zgody na zabudowanie tych terenów w 75% a nie 50% które było ustanowione prawnie w poprzednim planie zagospodarowania tych terenów. Na wypadek powodzi 50% zabudowy a 75% stanowi ogromną różnice i moc i wysokość fali powodziowej wzrasta proporcjonalnie do procentu zabudowy terenu ponieważ woda potrzebuje płaski teren i wolną przestrzeń do rozlania. Budynki betonowe spowodują podniesienie poziomu wód i tym samym zniszczenia będą większe. Czemu na Osiedlu Robotniczym 22 Wody Polskie wydały pozytywną zgodę na budowę budynku wielorodzinnego bez sprawdzenia oddziaływania tego budynku na wody gruntowe? I na to że budynek ten zablokuje wody powodziowe przed odpływem z tego terenu . Deweloper dostał zgodę od Wód Polskich na odprowadzenie wody deszczowej do gruntów dookoła budynku mimo że teren ulicy Osiedle Robotnicze ma nową instalację przeciwdeszczową która została wybudowana po to aby wody deszczowe były odprowadzane z tych terenów w cywilizowany sposób. Na dzień dzisiejszy taka zgoda doprowadzi do zalania piwnic okolicznych domów, zagrzybienia i zamoknięcia terenu który może doprowadzić do topnięcia budynków i naruszenia konstrukcji. Od 2018 roku nie można budować na terenach zalewowych.