To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Rozrywkowo w Cieplicach

Rozrywkowo w Cieplicach

Filharmonia Dolnośląska zaprasza na kolejny Zdrojowy Czwartek z Filharmonią w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze - Cieplicach. 6 kwietnia o godz. 19.00 na uzdrowiskowej scenie wystąpi zespół kameralny Jelonka Brass w składzie: Małgorzata Suchowierzch (waltornia), Paweł Juryś (trąbka, prowadzenie), Artur Nowak (puzon), Roman Jurek (tuba). W programie zatytułowanym „Standardy muzyki popularno – rozrywkowej” utwory m.in. G. F. Haendla, H. Purcela, G. Rossiniego, J. Straussa, S. Joplina, L. Cohena, A. Piazzolli, F. Sinatry.

Formację Jelonka Brass tworzą jeleniogórscy muzycy grający na instrumentach dętych blaszanych. W repertuarze zespołu jest niemal każdy rodzaj muzyki. Są w nim utwory czysto klasyczne, ale przede wszystkim bardziej lekkie, swobodne, łatwe do odbioru przez słuchaczy, czyli rozrywkowe. I z takim właśnie rozrywkowym programem muzycy wystąpią teraz w Cieplicach.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na ten właśnie koncert. Informacja, jak można je zdobyć, w aktualnym wydaniu „Nowin Jeleniogórskich” z 4 kwietnia 2017 r. Zapraszamy!