To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Przejażdżka z "maryśką"

Nocne samochodowe jazdy młodych ludzi wzbudzają szczególną czujność policji. Taką też wykazali funkcjonariusze z patrolu w Gromadce. U jednego z mężczyzn znaleźli kilkanaście porcji narkotyku.

Samochodem osobowym nocą jechało czterech młodych mężczyzn. Patrol policji nie ograniczył się tylko do kontroli dokumentów kierowcy. Funkcjonariusze sprawdzili auto, przeszukali schowki i ujawnili, że w jednym z nich znajduje się marihuana w ilości pozwalającej przygotować nawet 18 handlowych porcji narkotyku. Do posiadania tego zakazanego specyfiku przyznał się ostatecznie 23-latek, mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. On zatem stanie przed sądem, który może wymierzyć mu karę pozbawienia wolności do 3 lat. Niezależnie od tego policjanci będą dociekać skąd mężczyzna zdobył środki odurzające. 

Komentarze (7)

"Zakazany specyfik" :D
A policjanci powinni przeprowadzić rzetelne śledztwo, dociekać to sobie może dziennikarz.

to ciekawe dlaczego większość ludzi przeciwników systemu zaliczyło chociaż raz odmienne stany świadomości

Bardzo dobrze. To jest trucizna, która niszczy życie wszystkim. Ludziom, którzy to palą, ich rodzinom i przyjaciołom. Oczywiście wszyscy bądźcie za legalizacją, bo tak wam wpajają, że to dobre, bo naćpanym społeczeństwem najłatwiej sterować. Nigdy nie będę za legalizacją! A wy dalej słuchajcie swoich patologicznych artystów Kali Ganja Magia itp.

Rozumiem, że alkoholu i nikotyny również nie używasz, aby nie dać się kontrolować systemowi?

Czy jednak wódzia już nie taka zła?

Nie używam :) Inteligentni ludzie mają lepsze rozrywki :)

W takim razie na pewno nie jesteś normalny ;)

normalny kolesiu brak Ci elementarnej wiedzy na temat marysi , musisz wiedzieć że alkohol i tytoń również są narkotykami tylko , zbyt długo są dozwolone i państwo na tym zarabia , żeby było to zakazane !!! znajdż choć jeden przypadek gdzie ktoś zmarł po marysi a po alkoholu codziennie !!! jak znam życie to twoim idolem jest Kaczyński !