To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Premiera w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida

Premiera w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida

Doczekaliśmy się premiery w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida. 6 marca obejrzycie sztukę Andrew Bovella „To wiem na pewno”. Przedstawienie zrealizowane zostało wspólnie z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze. Można je będzie obejrzeć także 7, 13 i 14 marca.

Spektakl Andrew Bovella „To wiem na pewno” w reżyserii Roberta Czechowskiego opowiada o losach rodziny, która po tragedii analizuje, dlaczego doszło do rozpadu więzi. Bovell sprawnie operuje aluzją i przemilczeniem - to, co najważniejsze, ukrywa się w niedopowiedzeniach. Małżonkowie Fran i Bob zostają skonfrontowani z różnymi zwrotami w życiu ich dzieci.

Pip decyduje się odejść od męża, zostawić dzieci i wyprowadzić do Vancouver, by kontynuować romans z żonatym mężczyzną.

Młodsza córka Rosie nie ma pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. Udaje się w podróż po Europie, a następnie decyduje się opuścić rodzinne gniazdo i podjąć studia na uniwersytecie daleko od domu.

Mark wyznaje, że zawsze identyfikował się jako kobieta. Rozpoczyna tranzycję płciową i od tej pory używa imienia Mia.

Z kolei Ben nigdy nie potrafił wziąć odpowiedzialności za siebie. Wplątał się w szemrany interes i popadł w długi. Każda z decyzji rodzeństwa wywołuje różne reakcje rodziców, przez co stopniowo odkrywają, że ich małżeństwo wisi na włosku.

Wzruszający, mądry i przenikliwy spektakl, będzie dla widzów punktem wyjścia do rozmów o rodzinie i relacjach między jej członkami.

Występują: Marta Kędziora, Iwona Lach,Anna Maria Wicka (gościnnie). Jerzy Kaczmarowski, Robert Mania oraz Filip Toroński.

Komentarze (3)

Activate Amazon by visiting our website Amazon.com/mytv You just unpacked another Amazon device and are eager to investigate — how would you begin? Figure out how to connect your devices to Prime so you can undoubtedly watch and tune in to selective Prime video content from anyplace. You simply need to create amazon account and activate it by utilizing amazon my tv activation code. As we earlier said that you don’t need to buy any extra contraption to watch Amazon Prime Video if you as of now have a Streaming device. To Watch Amazon Videos Visit here Amazon.com/mytv

http

To Watch Amazon Videos Visit here Amazon.com/mytv

Amazon.com/mytv
www.Amazon.com/mytv

Today we will Tell you How to Download and Update TomTom Application. The download of the My TomTom application fundamentally includes going to the TomTom website snap to show that you need to ‘Start’, deciding the transformation of the My TomTom application that you need to download, and keeping Downloading the same. At the point when the My TomTom application is downloaded, it is embedded into the TomTom device and the item starts to serve you quickly, regarding keeping up the tomtom.com/getstarted contraption and front line maps. Process is very Easy. you just need to Visit our website and Follow the Simple Steps.

TomTom.com/getstarted