To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Powiesił się na ogródkach działkowych

Zwłoki mężczyzny znaleziono dzisiaj ok. południa na ogródkach działkowych na jeleniogórskim Zabobrzu.

Mężczyzna powiesił się na drzewie na ogródkach przy ul. Działkowicza w Jeleniej Górze. Zwłoki zauważył jeden z działkowców, który przyszedł zrobić wiosenne porządki. Na miejsce wezwano straż, która odcięła denata.

Lekarz wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Nie wiadomo, kiedy doszło do zdarzenia, mężczyzna mógł wisieć już od jakiegoś czasu. Zima była długa i na ogródki praktycznie nikt nie zaglądał.

- To młody mężczyzna, ustalamy jego tożsamość oraz inne okoliczności tego zdarzenia – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
 

Komentarze (11)

SMUTNE...SAMOTNY,NIEPOTRZEBNY....

To w końcu na czym się powiesił? Na ogródkach, na drzewie ,na sznurze czy być może na czym innym?

brak pracy,kasy a obowiązki i opłaty gonią dziecią dać trzba...i...co ? Wy POpaprańcy i PiSiory walka o krzyż ? a ludzie szaraki Go noszą z pokorą,czasami jest za ciężki i oto efekty,Gryżcie się dalej a naród was doceni w swoim czasie

Nie piszcie głupot,jak nie wiecie dokładnie kto go odcinał,nie straż tylko pracownicy zakładu pogrzebowego "S"! Niech spoczywa w pokoju...........

Grzesiu spoczywaj w Pokoju.... wyrazy współczucia dla całej rodziny....[*] [*] :( :(

[*] [*],

[*][*][*][*][*][*]

Serce mi pęka że nikt go nie rozumiał i nie pożalił się do rodziny która go tak kochała i przyczyniła się do tego była żona .

Myślę że nie wszystko było ukrywane ,a problemy jak śa to trzeba je rozwiązywać z rodziną a nie ukrywać .Nikt tak nie cierpi z jego powodu jak Ciocia był jak mój syn nigdy nie zapomnę o nim .

Chciałabym się spotkać z Tym panem co go znalazł pewne sprawy bym się zapytała i jakie odniósł wrażenie jak go zauważył wiszącego tak sobie zmarnować życie dla tak kochającej żony .

niektórzy cierpią tak samo:(