To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Podwójny Maraton w kinach Helios!

Podwójny Maraton w kinach Helios!

Już 24 sierpnia dwa Nocne Maratony Filmowe w kinach Helios. Do wyboru będą dwa zestawy najnowszych filmów. W pierwszym z nich znajdą się najlepsze komedie ostatnich miesięcy, w drugim - filmy o niezwykłych mocach z premierą „Mrocznych umysłów”! 

Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze na ekranach pojawi się „Szpieg, który mnie rzucił”! Następnie Widzów rozbawi absolutnie rozbrajająca Amy Schumer w filmie „Jestem taka piękna”. Jako trzeci zaprezentowany zostanie zwariowany „Berek”, a na koniec zaplanowano naprawdę mocny akcent: „Wieczór gier” w gwiazdorskiej obsadzie.

W zestawie drugim Widzowie zobaczą także cztery filmy. Niemniej tym razem wspólny mianownik będzie inny – główni bohaterowie zaprezentowanych tytułów obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na pierwszy ogień ruszy premierowy pokaz filmu „Mroczne umysły” - czyli nowa produkcja twórców fantastycznego serialu „Stranger Things". Tuż po nim kolejno wyświetlone zostaną: „Kronika”, dalej „X-Men: Pierwsza klasa” i na koniec „Logan: Wolverine”.
W piątek 24 sierpnia  niepowtarzalny - podwójny maraton, w którym Widzowie będą mogli wybrać spośród dwóch zestawów filmów: Komedii lub Mocy! Helios zaprasza do zakupu biletów na NMF w dwóch odsłonach w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_podwojny

Komentarze (2)

byłem całym już oglądam film to stary od dawno jak tez telewizor tak znam

Wracaj do izolatki, już cię nie będę dotykał!