To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

PiS ma program, a kandydat energię

PiS ma program, a kandydat energię

Jelenia Góra biednieje, ludziom żyje się coraz gorzej, a rządząca Platforma Obywatelska zajęta jest wewnętrznymi kłótniami – taką diagnozę miasta postawili dziś działacze PiS-u, którzy spotkali się na konwencji wyborczej w hotelu Mercure. Kandydat ugrupowania na prezydenta miasta – Tadeusz Lewandowski przekonywał, że ma program oczekiwanych zmian i dużo energii, by je przeprowadzić.

Tej energii jednak nie było jednak ani widać, ani słychać, ani czuć na sali, gdzie zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Nie przyszli nawet wszyscy kandydaci na radnych. Był za to eurodeputowany Dawid Jackiewicz, posłowie: Marzena Machałek, Ewa Witek i Wojciech Zubowski.

Kandydat PiS-u na prezydenta miasta przedstawił główne założenia swojego programu wyborczego. T. Lewandowski zapewniał, że po objęciu urzędu zmiani zasady w strefie płatnego parkowania i pierwszy kwadrans postoju kierowcy będą mieli za darmo. Tej kwestii zreszta poświęcił kilka zdań wyjaśniając, że ludzie odwożący dzieci do szkoły, czy podjeżdżający pod przychodnie powinni móc swobodnie zatrzymać się na chwilę bez konieczności uiszczania opłat. Według kandydata, opłaty za postój powinny zmierzac do tego, by ukrócić wielogodzinne zajmowanie miejsc parkingowych w centrum.

Kandydat obiecuje także, że za jego rządów przez całą kadencję zamrożone zostaną ceny wody, podatków i opłat lokalnych, a czynsze wrócą do poziomu sprzed ostatnich drastycznych podwyżek. Na Zabobrzu III natomiast zostanie zbudowane przedszkole z oddziałami żłobkowymi.

Po wystąpieniu T. Lewandowskiego prowadzący spotkanie poprosił wszystkich o owację na stojąco.
Później prezentowali się kandydaci na radnych z wszystkich okręgów. Na listach PiS-u, poza członkami partii, są też reprezentanci Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro, Polski Razem Jarosława Gowina, NSZZ Solidarność oraz organizacji katolickich i społecznych.

IMG_7715.JPG
IMG_7717.JPG
IMG_7722.JPG
IMG_7725.JPG
IMG_7735.JPG
IMG_7749.JPG
IMG_7760.JPG
IMG_7764.JPG
IMG_7768.JPG
IMG_7769.JPG
IMG_7777.JPG
IMG_7790.JPG
IMG_7794.JPG
IMG_7797.JPG
IMG_7806.JPG
IMG_7814.JPG
IMG_7817.JPG
IMG_7819.JPG
IMG_7823.JPG
IMG_7824.JPG
IMG_7856.JPG
IMG_7860.JPG
IMG_7863.JPG
IMG_7867.JPG

Komentarze (29)

Panie Tadeuszu nie wypominając ma Pan już 70 lat. Czas na zasłużoną emeryturę. Czas dać szansę młodszym. Pan już swoje 5 min miał i nic

Jeżeli trzeba prosić o owację na stojąco, to chyba nie najlepiej świadczy o mocach kandydata... Starszych nie macie w tym PiSie?

Poseł Machałek powinna na prezydenta startować.

Zajęłaby ostatnie miejsce.
Ona przecież cichcem opuściła Kamienną Górę.

A dlaczego poseł Machałek cichcem przeniosła się z Kamiennej Góry do Jeleniej Góry?

Dziwne to.

To są jakieś JAJA!!! Komuna już dawno padła a komuniści rządzą dalej, i jak ma być w Polsce dobrze. Zobaczcie ile padło przez nich fabryk i infrastruktura Polski. W Czechach pozbyto się komunistów zaraz od obalenia komuny a u nas oni pseudodemokraci rządzą dalej.

bo tu jest STOLYCA!!!!!!

Miałem głosować na PiS bo mam już dość Zawiły i reszty. Ale na PiS nie zagłosuje bo na jednym ze zdjęć (na innym portalu) jest znany wszystkim forumowiczom troll internetowy z Cieplic. Nawet mnie już kiedyś obraził na facebooku za to, że się z kimś tam zadaję. A co go obchodzi z kim ja się zadaje? Rozumiem gdybym był osobą publiczną, którą można za to skrytykować. Ale ja jestem osobą prywatną i mam prawo zadawać się z każdym i nikt nie ma prawa mnie za to publicznie krytykować i obrażać. Tamu Panu z Cieplic zwróciłem nawet grzecznie na ulicy o to uwagę, to mi odpowiedział (cytuję) „spi...aj powiedziałem ci, mi wolno wszystko”. To jest właśnie praworządność. Oni Ciebie mogą obrazić a Tobie nie wolno nic powiedzieć :)

PiS ma program, a kandydat energię. A co z hasłem? Macie jakieś hasło? Bo, że tak powiem, padło chyba w hołdzie dla konkurencji coś o dzieciach. Że należy zmieniać miasto tak, by chciały tu żyć:) Ciekawe, ciekawe.

Józef Rypiński to ziobrysta z Solidarnej Polski. Dlaczego ma na materiałach napisane, że jest z PiS? To celowe wprowadzanie wyborców w błąd. A co ziobryści wygadywali o PiS, to wszyscy wiemy...

Zdjęcie nr 6 i wszystko jasne :D

Musiusz się zacząć leczyć człowieku! Czy ktoś normalny w niedzielę, o godzinie 22:38 pisze jakiś nawiedzone teksty tak jak ty to robisz.. ?żal mi ciebie...

fan sekty PO

Nigdzie na swiecie nie zdarzylo sie, aby rzadzaca w danym kraju partia miala samych zwolennikow, kazdy ma prawo wyboru i dlatego tez juz nie dlugo kazdy z nas pojdzie do urny i postawi X na swoja partie itp, itd. Kto wygra-zobaczymy? Jedynym gownem w calej tej NARODOWEJ imprezie jest to co juz sie dzieje od jakiegos czasu tu na forach,gazetach,radiu,telewizji jest wzajemne obrzucanie sie tym gownem!! faflik z tych Cieplic bo to ciebie podejzewam ,ze kryjesz sie po tym nickiem mam dla ciebie przeslanie: wiem ze jestescie partyjka z metra cieta wiec pokrzykujecie same brednie jak Jaro i Antek, udowodnijcie ,ze macie program ,ktory zrobi z Polski druga Ameryke!!Pojde i zaglosuje na was. Jak na razie jestescie dla mnie grupa krzykaczy , ktora z CZARNYMI siedzi w piaskownicy i buduje Polske z piasku. Jeszcze jedna sprawa: pogoncie czarnych z koryta bo moje dziecko ma zabronione chodzic do spowiedzi, gdyz obawiam aby czarny w czasie spowiedzi bedzie trzepal sobie kapucyna. Pozdrawiam

Nie da się ukryć, że PiS rozpoczął już kampanie na dobre. Najlepiej widać to pod kościołami, gdzie rozdawane są ulotki oraz praktycznie na płotach i drzewach wokół kościołów wiszą banery z kandydatami jedynie prawdziwych polaków.

Ulotki Pana Szymańskiego od 3 dni zaśmiecają Zabobrze, bo są wkładane pod wycieraczki.

Generalnie wszystko po staremu w tej partyjce, populistyczne hasełka dla motłochu i gawiedzi, negowanie tego co dobre i wynoszenie na piedestał pustych hasełek oraz wiara w to że w niedzielę wyborczą jakiś odsetek motłochu wracających z mszy przypomni sobie o wielkich ideach prawdziwej 4 rzeczypospolitej.

A kto jest największym przegranym takiej kampanii? wyborcy? kandydaci PiSu? NIE !!! (ci drudzy w JG i tak nie mają szans...) otóż Kościół Rzymsko Katolicki, który sam sobie pluje w twarz promując narodowy socjalizm w wykonaniu tanich populistów.

PS gościu co się zwie FanSektyPO kopiuje teksty z takich portali jak "w sieci" i niezależna.pl ...czyli portalików PiSowskich dla których ostatni wybuch gazu w Katowicach miał znamiona zamachu (to ich ulubione słowo obok "zdrada") zorganizowanego przez służby rosyjskie....

Dziękuje.

Zdjęcie ostatnie i od razu gotowe hasło wyborcze. Czeski eko-groszek za jedyne 550 złotych. W obronie polskiego górnictwa. Dziękuje za poprawę humoru w poniedziałkowe przedpołudnie.

Ludzie w Jeleniej Górze biednieją, więc pobawmy się za ich pieniądze w hotelu Merkjur!

Po tym grubym obok MMachałek nie widać BIDY !!!!

... ale bida z nędzą...

... "rok 2016 - PIS wygrał wybory"

"- Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?
- Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10.kwietnia, dalej prosto ulicą Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w prawo w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Palcu Braci Bliźniaków z Pomnikiem Jarosława Boga Żywego a tuż za nim jest już Bulwar Lecha Kaczyńskiego."

Żródło: Demotywatory

... jak patrzę na te twarze, to jednak potwierdza się teza, że bycie PIS-owcem to jednak stan umysłu...

Szymański przyklej sobie makulaturę na swoim czole a nie na moim samochodzie!

Szymański przyklej sobie makulaturę na swoim czole a nie na moim samochodzie!

"Irasiad" powiedział 70-letni emerycjusz z Wolski z espyracjami buhahahahaha

Zdjecie nr10 - tyly ubezpiecza Fafik z tych Cieplic. Nie da on zrobic krzywdy nikomu. Zawsze pomoze, o kazdej porze, o moj Boze....

stary dzadyga... do parku na spacer, zmienić pampersa i spać!!!! (A potem się dziwią, że młodzi spieprzają stąd...)