To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Piotruś Pan” w cyklu Helios na Scenie

„Piotruś Pan” w cyklu Helios na Scenie

Kino Helios w Jeleniej Górze zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach cyklu Helios na Scenie. Na poniedziałkowym seansie 23 października, o godzinie 18.30 Widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię w znakomitym spektaklu National Theatre. 

Wszystkie dzieci dorastają, z wyjątkiem jednego... Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do wspaniałej krainy - Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód.

Na wszystkich Widzów czeka wir magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko! Odkryj nowe oblicze teatru w kinie Helios!

Szczegółowe informacje dotyczące najnowszego cyklu Helios na Scenie oraz bilety na najbliższe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nascenie.