To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pijany policjant spowodował kolizję

Pijany policjant spowodował kolizję

Funkcjonariusz kamiennogórskiej policji spowodował prywatnym autem kolizję na parkingu. Szkody nie są wielkie, ale konsekwencje służbowe wobec policjanta będą surowe. Już został zawieszony w czynnościach.

Zdzisław H., policjant z 20-letnim stażem był poza służbą i to w okresie zwolnienia lekarskiego. Gdy ruszał zjednego z parkingów w mieście spowodował drobną stłuczkę, określaną mianem "szkody parkingowej". Tyle tylko, że męzczyzna miał 4 promile alkoholu w organizmie.
Gdy powiadomieni o sytuacji przyjechali na miejsce jego koledzy z komendy, właściciel auta był poza pojazdem, ale został rozpoznany przez mieszkańców. Komendant powiatowy policji zawiesił funkcjonariusza w czynnościach, a prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie.

Komentarze (8)

hahahahahahha i to jest policjant !!!! a gdy by tak kogos potrncił niedaj borze to co do paki nie pójdzie bo to policjant !!!!!! tam by go nauczyli !!1

Na zwolnieniu lekarskim i pojechał po zakupy z czterema promilami? Jak tu ufać komuś kto sam nie przestrzega prawa i jest tak odmóżdżony że jeszcze był w stanie chodzić o własnych siłach przy dawce śmiertelnej alkoholu?

policjant powinien byc ponad takimi zachowaniami nie zycze jemu niczego dobrego na drzewo z takim strozem prawa

Pewnie ten pijany policjant w ocenie pani rzecznik znów będzie jednym z najlepszych policjantów na Dolnym śląsku.Ciekawe jak zachowują się Ci średniacy i ci najgorsi?

Za wyjątkiem tej informacji......to trzeci dzień nic się nie wydarzyło ???????????????????????????????????????????????????????????

CZYŻBY NOWINY DNO ZALICZAŁY? OD KILKU DNI TYLKO TEN ARTYKUŁ... ŻENADA

Powinni go ukarac wedlug parkingowego taryfikatora... tak na marginesie nie daj boze jakby szary czlowiek przechodzil przez ulice w miejscu niedozwolonym, to by dopiero zostal potraktowany mandatami,wyslancy szatana.

oni karza mandatami zatem jak kuba bogu tak bóg kubie :evil: