To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Pierwsza kurtyna wodna już dzisiaj

Pierwsza kurtyna wodna już dzisiaj

Nadchodzą upały, montowana jest więc pierwsza kurtyna wodna. Pracownicy „Wodnika” jeszcze dziś powinni ją uruchomić. Tradycyjnie chłodzić będzie jeleniogórzan, kuracjuszy i turystów na Placu Piastowskim, przy wejściu do Parku Zdrojowego.

W przyszłym tygodniu staną kolejne kurtyny - na pewno przy Bramie Wojanowskiej oraz w okolicach Placu Ratuszowego. Jedna z nich zawsze znajdowała się niedaleko wejścia do ratusza. Niestety, rozwiewający wodę wiatr przeszkadzał restauratorom, którzy poprosili o zmianę lokalizacji. Być może przeniesiona zostanie na ul.Długą, obok BWA.

Komentarze (3)

Narodowy socjalistyczny pisbolszewickiej urząd bezpieczeństwa zajęty był inwigilacją protestujących kobiet i młodzieży oraz nakładaniem represji na Babcię Kasię.
Nie zajmowali się wynoszeniem dokumentów przez bandxiorów Dworczyka i spółkę krzyworyja Pinokio.
Nie mieli urzędnicy czasu na jakieś ostrzeżenia, a zwłaszcza płynące o zgrozo! z Izraela, kiedy wszyscy wiedza, że pisowski rząd nie lubi Semitów, Arabów, Azjatów, Afrykańczyków oraz innych nacji.
Nie lubi też wykształconych i inteligentnych.

Kolo ratusza należy postawić 10-metrowy pomnik kochanego i świętego za życia Jarosława wielkiego Kaczyńskiego co Polskę zbawił i buduje dobrobyt. Alleluja i do przodu z Ojcem Tadeuszem.

Woda drożeje, tłumaczone jest też droższe dostarczanie wody.
Wody ponoć zaczyna brakować.
Ponoć trzeba dokonać inwestycji, bo sieć stara...

kurtyna wodna jest niezbędnym narzędziem w życiu codziennym jeleniogórzan, podczas ich częstych beztroskich spacerów w trakcie pracy zdalnej oraz zasiłku chorobowego jak i zasiłku dla osób bezrobotnych.