To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Omal nie zamarzł pod Atrapą

Młodego mężczyznę znaleźli wczoraj strażnicy miejscy przed Atrapą. - Był pobity, leżał ma śniegu w samej bluzie – informuje Artur Wilimek ze Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Było to wczoraj ok. godz. 23. - Młody mężczyzna leżał na śniegu – mówi Artur Wilimek.
Ubrany był tylko w cienką bluzę, nie miał kurtki, czapki. - Młodzieniec był mocno pijany, ledwo mówił. Prawdopodobnie został pobity, bo skarżył się na ból w klatce piersiowej – mówi Wilimek.

Strażnicy wezwali pogotowie, które zawiozło go do szpitala. Poszkodowany to 19-latek, mieszkaniec gminy Mysłakowice.

Nie wiadomo dokładnie, skąd się tam wziął i dlaczego był pobity. Prawdopodobnie bawił się wcześniej w klubie i doszło tam do bójki, albo też w mało elegancji sposób „wyprosili go” ochroniarze. Możliwe też, że wyszedł na chwilę i tam ktoś go pobił.

Strażnicy przyznają, że niezależnie od okoliczności, nie powinno się go zostawiać samopas. - Na dworze był kilkustopniowy mróz, było zagrożenie, że chłopak zamarznie – mówi. Dodał, że zgłoszenie o leżącym nastolatku było anonimowe. - Kiedy już jechaliśmy na miejsce, było kilka telefonów od uczestników zabawy.
 

Komentarze (17)

jg to najbardziej p***ane miasto w polsce bylem na urlopie gowno

atrapę trzeba zamknąć, tyle pobić i zadym co tam jest to chyba dobry powód...

Do wszystkich malkontentów...ten przypadek uzasadnia istnienie SM w mieście.Uratowali facetowi życie.

Brawo dla Straży Miejskiej,to nie pierwszy raz kiedy uratowali człowiekowi zycie!!!!

Brawo dla Strazy Miejskiej, to nie pierwsz raz kiedy uratowali człowiekowi życie

zamontowac tam ze 3 kamery w okolicy i bedzie wiadomo co sie tam wyprawia

Jestem za tym by zamknac ATRAPE, tyle tam pobic, narkotykow, dziadostwa. Chyba ktos dobrze dostaje w lape, ze wciaz maja koncesje.

Straż Miejska uratowała życie że niby co dostawli wezwanie i pojechali też mi coś,a atrape zamknąc jak najbardziej

ty popatrz na sowje miasto pewnie uciebie to sa sami przyzwoici ludzie zero przestepstw itp !

ty lepiej popatrz na sowoje miasto czy rzeczywiscie jest lepsze od jg a pozatym jezeli ci sie nie podoba Jelenia to pojakiego przyjezdzasz do Niej po to by wyspisywac i oczerniac miasto iich mieszkancow jezeli tak to zachowaj swoje glupie komentarze dla siebie!

Dokładnie ta ATRAPA to jakaś katastrofa z roku na rok coraz gorzej...Po prostu taka speluna się tam robi

brawo dla straży miejskiej że za pomocą pogotowia, szpitala oraz zgłaszających "uratowali" kolejnej osobie w "podobny" sposób życie, cóż byśmy zrobili gdyby nie ta cudowna straż miejska. BRAWO!!!

A ty jesteś najbardziej p***anym k*****m jaki to miasto kiedykolwiek odwiedził.

Atrapa, miejsce gdzie bawili się normalni studenci zamienia się z tygodnia na tydzień w mordownię gdzie ludzie często wychodzą z niej z różnego rodzaju niemiłymi doświadczeniami. Czy tak ma wyglądać wieczorna zabawa w Jeleniej Górze? Czy może mieszkańcy Jeleniej Góry są tak zdemoralizowani że nie czują skrupułów by komuś pokazać swoją racje wulgarną siłą?

Zapraszamy do Wrocławia,zbojkotujcie te pseudo kluby,z pseudo ochroniarzami z pseudo Miasta.

sam by był sobie winien... jeśli ktoś się upija, że przestaje się kontrolować, to takie mogą być konsekwencje, że spotka go coś co normalnego, kulturalnego człowieka nie spotka..

Już nie przesadzajcie że jelenia to zle miasto.Ja osobiście poznałem tam kilka fajnych dziewczyn a jak ktoś dostaje to zazwyczaj nie za darmo .Są wyjątki ale jak wszędzie.