To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Odsłonią tablicę Szmajdzińskiego

Odsłonią tablicę Szmajdzińskiego

SLD upamiętni pamięć Wicemarszałka Sejmu, zmarłego tragicznie w katastrofie Smoleńskiej.

- 10 kwietnia punktualnie o 8.41 odsłonimy tablicę poświęconą pamięci Jurka Szmajdzińskiego – mówi Andrzej Gorzałczyński, sekretarz rady powiatowej SLD.

Tablicę ufundowali znajomi J. Szmajdzińskiego. Będzie ona mieściła się w budynku przy al. Wojska Polskiego 15, gdzie mieści się siedziba SLD. Tam też przez wiele lat mieściło się biuro poselskie J. Szmajdzińskiego.

Komentarze (1)

Bardzo piękna inicjatywa,ku pamięci.Mógł być prezydentem naszego Kraju.Na zawsze w mojej pamięci.