To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Naćpał się, bił, kradł i uciekał

12 lat więzienia grozi 22-latkowi, który wczoraj pobił kilka osób, ukradł samochód, uciekał przed policją, a na koniec zaatakował funkcjonariuszy.

Wszystko działo się 8 czerwca około  godz. 13. Wezwani na interwencję na ul. Cieplicką policjanci usłyszeli, że kobieta kierująca samochodem zauważyła jak rowerzysta bije motocyklistę. Zatrzymała się, żeby zwrócić agresywnemu mężczyźnie uwagę. Ta próba przyniosła dla niej zły skutek. Furiat zajął się wówczas bowiem nią – wywalił ją z jej auta, a sam zasiadł  za kierownicę i odjechał. Koło Miłkowa bandyta zajechał drogę kolejnemu motocykliście, po czym wysiadł i zaczął go okładać pięściami i kopać. Zamierzał odjechać motorem ofiary, ale nie udało się wyrwać kluczyków. W tym czasie ruszyły za sprawcą rozbojów patrole policyjne. Namierzono go na ul. Jana Pawła II, ale bandzior na sygnały policji w żaden sposób nie reagował. Wręcz przeciwnie – przyspieszył, zwiększając ryzyko wypadku i ewentualnych ofiar. Na szczęście doszło jedynie do kolizji, w której nikt nie poniósł obrażeń. Na ul. Witosa desperat porzucił auto i uciekał per pedes. Policjanci dopadli go na pobliskiej stacji paliw. 22-latek nie poddawał się jednak. Atakował mundurowych, był wciąż agresywny. Obezwładniony, skuty, trafił w końcu do aresztu.

Komentarze (28)

Po co takiego głupka gonić? Żeby zmninmalizować niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu należałoby takiego idiote natychmiast wyeliminować (odstrzelić) ze społeczeństwa. Na sto procent taki typ zrobi to znowu i w końcu spowoduje tragedię

Kto pisał ten tekst? Czy Redakcja nie zatrudnia korektorów??? Zgroza!!

Najlepsze w tym jest, ze nikt nie zareagował jak koleś kopał kobietę znajdującą sie w aucie. W korku za nim stało koło 15 samochodów.Nie jest wam wstyd? Podziekowania dla kobiety z maciejowej- dzieki niej został złapany. Dziekuje rownież pani z podgorzyna za opieke nad psem, którego frajer wyrzucił z auta.

po raz kolejny redakcja sięga poziomu Faktu, tym razem poziomem stylistycznym tekstu.

Honor należy oddać Policjantom którzy z w myśl roty ślubowania "nawet z narażeniem życia" interweniowali by przywrócić porządek prawny. To dzięki ich poświęceniu i zaangażowaniu w służbę społeczeństwu udało się wyeliminować zagrożenie. To tak tytułem przypomnienia, że w chwili kryzysu i zagrożenia życia obywateli z strony podobnych aspołecznych jednostek nagle nie pojawiają się dobre duszki lecz prawdziwi ludzie w kierunku których obojętni na prawdę głupcy wykrzykują codziennie Hwdp. Brawo Policja. Niech św. Michał Archanioł wspomaga Was w codziennej walce ze złem.

Ament!

co to za laps ?

Jak w GTA :)

Dajcie ksywe jakąś chociaż kogo tak mocno po piko poniosło :)

Bandyta wychowany przez bogatego tatusia a nie frajer. Nie powinien wyjść z pierdla, a po odsiadce zakwalifikować go do zakładu do psycholii.

Nic innego tylko typowy pajac na gumie

Bardzo sie ciesze ze go zlapali ale na sobieszow wjechali po 30 minutach od zgloszenia .....:)

"wywalił ją z jej auta"; rozumiem, że autor dokładnie zacytował poszkodowaną, ale co by było gdyby poszkodowana powiedziała: "wyp... mnie z mojego auta"?

Też w to grałem ! :) ...serio ! :) ...na końcu do pokonania był SWAT ! :)

niektore narkotyki daja ciekawe objawy. Jakis czas temu nacpany gosciu wszedl na komin bo myslal, ze jest szympansem. Swiat po legalizacji na pewno bedzie ciekawy.

Kolego ....świat już jest legalny ...powaga ! ;)

powiedzial bym ze to Morda,ale wiek sie nie zgadza.kolega teraz slomiany wdowiec cyba bo widze ze leci codziennie

Jaki ojciec taki syn

Jestem oburzona zachowaniem ludzi siedzących w samochodach, którzy stali za Kobietą bitą i kopaną przez napastnika. Ludzie co wy wtedy sobie myśleliście???????? Jak można być takim nieludzkim, jak można niereagować na takie zdarzenia???? Obudźmy się i reagujmy nie w pojedynkę, lecz wspólnie. Wielkie uznanie dla ODWAŻNEJ KOBIETY!!!!!!!!!!!!!!!!! Wracaj do zdrowia!!!!!!

Niesty śmiem wątpić, by sąd wymierzył mu dotkliwą karę... Zaraz się dowiemy, że przez zarzyte środki odurzające nie panował nad sobą, a w gruncie rzeczy to dobry chłopak jest... Życzę mu dłuuuugiej odsiadki. Oby jak najmniej takich jak on na wolności.

Trawki nie pozwalają sadzić karkonoskim plantatorom to zwożą jakieś nowe spidy nasze dilerskie patałaszki.ale musical mieć bombe :-)

misiu*enie takie ciekawe co wasze dzieci odjebiom. Kolego trzymaj się i to można leczyć. A rodzicom dużo wytrwałosci życzę...

tatuś zatrzymanego?

A MARIANA TAM NIE BYŁO XD? MOZE ON PO PICO JECHAŁ NA CIEPLICKA :D

Czyzby to kris junior?:p

prawie jak w GTA :D