MSBL – druga kolejka przerwana

W minioną niedzielę w związku z brakiem prądu nie odbyły się niektóre spotkania 2. kolejki MSBL. Organizatorzy wprowadzili zmiany w terminarzu.

Nie odbyły się spotkania Matadors – O’Banana i Mbuti – Dzikie Knury, zaś mecz Basketplanet – Są Gorsi został przerwany na początku III kwarty. W związku z powyższym poszczególne mecze z 2. kolejki MSBL 2013 zostaną dołączone do kolejek 3-6.

Przerwany mecz Basketplanet – Są Gorsi odbędzie się według następujących zasad: w meczu mają prawo wystąpić wyłącznie zawodnicy, którzy byli zgłoszeni do meczu w ubiegłą niedzielę, wszystkie faule i punkty zdobyte przez zespoły zachowują ważność, drużyny nie mają obowiązku wystawić na początek meczu tych samych „piątek” jakie kończyły niedzielne zawody, mecz rozpocznie drużyna Są Gorsi spod własnego kosza po celnym rzucie wolnym zawodnika zespołu Basketplanet, na rozpoczęcie meczu zegar zawodów będzie wskazywał 8 minut i 41 sekund do zakończenia III kwarty meczu, zespoły rozpoczną rywalizację od stanu 29-24 dla Basketplanet.