To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Moc w Żeromie

Moc w  Żeromie

Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim Liceum i Gimnazjum w ZSO Nr 1 w Jeleniej Górze zapraszają na X Koncert Charytatywny „MAMY MOC”, który odbędzie się w czwartek, 8 lutego 2018 r., o godz. 18.00 w auli szkolnej. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na fundusz stypendialny, nagrody dla najlepszych uczniów naszej szkoły oraz dla uczniów potrzebujących wsparcia.  

W programie tegorocznego koncertu występy wokalne, taneczne i aktorskie uczniów, absolwentów i nauczycieli naszej szkoły oraz aukcje obrazów, grafik i zdjęć przekazanych przez uczniów, rodziców i znanych jeleniogórskich artystów (m.in. Dariusza Milińskiego, Ryszarda Tyszkiewicza, Stanisława Mierzwińskiego, Krystyny Matusiak). Zdjęcia ofiarowanych fantów do obejrzenia na stronie internetowej szkoły www.zerom.4me.pl. Dla wszystkich gości koncertu na zakończenie przygotowana jest słodka niespodzianka.

 

 

Komentarze (2)

Widzę że strona blokuje podawanie linków więc zainteresowanych zapraszam na facebooka na fanpejdż pt. ''spotted kibel żerom''.

Wkrótce minie 5 rocznica za przeproszeniem obsrania i wysmarowania w męskiej toalecie ścian,podłogi i kibli g...m(o innych innych incydentach w toalecie już nie wspominając) przez co między innymi stwierdziłem że do liceum już tam nie pójdę(jak wtedy wszedłem do toalety to myślałem że szambo wywaliło albo kibel się po kimś zatkał),do tej szkoły jest obecnie mniej chętnych niż miejsc a wy tu propagandę robicie o tym jaka to niby ta szkoła ''fajna'' jest jeśli można ją tak w ogóle klasyfikować.A co poniektórzy nauczyciele to szkoda gadać szczególnie jedna matematyczka która mówiła na przestrzenie lat różnym klasom:''nie sprawdziłam wam sprawdzianów ....ponieważ lepiłam pierogi''.Wiem też od starszych znajomych którzy mieli lekcje z byłą już dyrektorką tej szkoły iż nie przychodziła na lekcje biologii a raz przyszła na maks.15 min przed końcem a że klasy nie było już pod salą to wszystkim postawiła nieobecności w dodatku na następny dzień na inną lekcję.Ponadto ''żerom'' stara się być wyjątkowy a za moich czasów zamknięto szkołę nawet dla pełnoletnich po to aby uczniowie nie palili na przerwie po za szkołą więc zaczęli palić w kiblu po parę osób w kabince.Ciekawe jak jest teraz bo jak wciąż szkoła zamknięta to nie lepiej a nawet gorzej patrząc na dzisiejszą młodzież.Polecam stronkę pt.''spotted kibel żerom'' na facebookuPS.Ciekawe jak długo mój komentarz ''pożyje'' pod tym artykułem.