![fot. MKS "Paulinum"](https://old.nj24.pl/sites/default/files/imagecache/szczegolowy_opis_zdj_glowne_220/article/main/66848/dsc03323_800x533.jpg)
A sukcesów było sporo:
- 10 miejsce klubu w Klubowych Mistrzostwach Polski.
- Medale na Mistrzostwach Polski: brązowy medal sztafety seniorów (w składzie: Mateusz Dzioba, Maciej Nowak, Michał Kalata); brązowy medal sztafety juniorów młodszych ( w składzie: Jakub Jończy, Adrian Sobiński, Stanisław Pachnik); brązowy medal w Długodystansowych MP w kat. juniorów młodszych Stanisława Pachnika; brązowy medal w Długodystansowych MP w kat. seniorek Marleny Borychowskiej.
- Zdobycie 37 punktów w systemie Sportu Młodzieżowego.
- Organizacja, z sukcesem, zawodów międzynarodowych Grand Prix Polonia w Jakuszycach i Piechowicach’ w trzydniowych zawodach wystartowało ponad 500 zawodników. Ponad jedną trzecią startujących stanowili zawodniczy zagraniczni z: Czech, Niemiec, Ukrainy, Łotwy, Szwajcarii. Wszyscy wysoko oceniali poziom organizacyjny, oraz wspaniałe trasy.
- Otwarcie pierwszego w okolicach Jeleniej Góry stałego pola treningowego w Dolinie Bobru - www.znajdzsiewlesie.pl. Projekt który finansowany był z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego może być wykorzystywany zarówno przez zawodników jak i turystów i spacerowiczów.
Ostatnio komentowane
allergy asthma relief asthma rates
stromectol for sale http...
allergies and kids options treatment center
albuterol inhaler without...
Może cymbale zaczniesz się czepiać tych na górze?Boisz się prymitywów z...
severe hair loss gi journal
ivermectin for humans http ivermectin...
journal of gastrointestinal endoscopy fish allergy symptoms
...