To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Młodzicy Karkonoszy i KKS-u gromią rywali

Fot. Archiwum klubowe

W trzech kolejnych wyjazdowych meczach II ligi dolnośląskiej młodzików, komplet punktów (bramki 18:5), wywalczyli piłkarze z MKS-u Karkonosze. Drużyna trenera Pawła Walczaka jest liderem drugiej grupy. Przed własną publicznością chłopcy z jeleniogórskiego klubu zagrają w najbliższą sobotę, 12 września, o godzinie 13.00, z Iskrą Kochlice. Rywali z III ligi wojewódzkiej gromią też młodzicy KKS-u Jelenia Góra.

Po zwycięskich meczach w Polkowicach z Górnikiem 4:2 i w Lubaniu z Łużycami 7:3, młodzicy Karkonoszy w Bolesławcu rozbili zespół rówieśników BKS-u 7:0. Po dwa gole zdobyli Borys Kraiński i Marcel Kosiorek, po jednym Łukasz Popera, Szymon Rydlikowski i Kacper Skórka.

Młodzicy KKS-u nie grali w pierwszej kolejce, gdyż w ostatniej chwili wycofano ekipę Victorii Jelenia Góra. W drugiej kolejce podopieczni trenera Mateusza Juszczyszyna (na zdjęciach w strojach zielono – czerwonych), okazale i rekordowo, 11:0, pokonali Orła Mysłakowice. Bramki strzelili Oliver Skodlarski 4, Piotr Przybysz i Aleksandra Szoliba po 3 i Kornel Plewiński. Cały mecz przebiegał pod dyktando młodych jeleniogórzan w składzie z futbolistami w kategorii żak (Paweł Zielonka) i orlik (Wojtek Łuczyński, Szymon Struk, Kornel Plewiński), o dwa i trzy lata młodszymi od wymaganej grupy wiekowej.

Następny mecz ligowy młodzicy KKS-u rozegrają na boisku w Parku Paulinum w sobotę, 19 września 2020 roku, o godzinie 10.00, z jeżowskim Lotnikiem II. 

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Młodzicy KKS JG.jpg
Młodzicy MKS Karkonosze JG.jpg

Komentarze (2)

Tak powinno być. Razem o sukcesach i razem o porażkach. Najlepsi i tak zagrają w w KSK.