To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Memoriał Uliczny we Wleniu już 28 kwietnia

 Memoriał Uliczny we Wleniu już 28 kwietnia

W najbliższą niedzielę, 28 kwietnia, biegacze z całej Polski już po raz dwudziesty ósmy wystartują we Wleniu w Memoriale Ulicznym im. Michała Fludra. Bieg główny o godzinie 12.00 zostanie rozegrany na atestowanej przez PZLA 10-kilometrowej trasie (2 x 5 km). Start i meta przy ulicy Wojska Polskiego. 

Ze względu na prowadzone roboty budowlane związane z rewitalizacją Rynku i ulic we Wleniu, trasa biegu jest częściowo zmieniona, co prezentuje nowa mapka. Uczestnik biegu głównego musi mieć ukończone 16 lat. Najlepsi w klasyfikacji open oraz w kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn odbiorą nagrody pieniężne i rzeczowe. Wszystkim biegaczom organizatorzy wielkiej wleńskiej imprezy plenerowej zapewnią medale, memoriałowe koszulki, posiłek regeneracyjny, opiekę medyczną i punkt odświeżania.

Wcześniej, w godzinach 8.30 – 11.30 zaplanowano biegi szkolne. Zapisy chętnych w Zespole Szkół, tel. (75) 71-36-369. O godz. 11.40 start do 100-metrowego biegu integracyjnego „Setka do Sadu” na bieżni tartanowej. W biegu głównym na 10 km nie zabraknie wyścigu zawodników niepełnosprawnych na wózkach.

Aktualnie trwa rejestracja elektroniczna (internetowa) zawodniczek i zawodników. Link do zapisów: https://time-sport.pl/bieg/3678/. Swój akces do Memoriału Ulicznego we Wleniu można też zgłosić w godzinach od 8.00 do 11.00 w dniu imprezy w biurze zawodów zlokalizowanym na placu przy ulicy Wojska Polskiego (plac obok Dino). 

Memoriał Uliczny - mapa.png

Komentarze (2)

taki nasz orlen :-)

Memoriał odbywa się po raz dwudziesty ósmy a nie jak napisano po raz trzydziesty ósmy a trasa w roku 2019 nie posiada atestu PZLA.