To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

"Mąż mojej żony" wraca na scenę Teatru Norwida

"Mąż mojej żony" wraca na scenę Teatru Norwida

Już w najbliższy weekend, spektaklem Miro Gavrana „Mąż mojej żony” w reżyserii Henryka Adamka, po długiej wymuszonej przez pandemię przerwie, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze rozpoczyna swój nowy 2020/2021 sezon artystyczny. Artyści zapraszają na spektakle z udziałem widzów w sobotę – 12 września 2020 r. o godzinie 19.00 oraz w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 18.00! 

To dość nieoczekiwane wydarzenie, gdy mężczyzna spotyka… męża swojej żony. Bohaterowie po wybuchu pierwszych gwałtownych emocji powoli nawiązują nić porozumienia, by w końcu stać się powiernikami swoich rozterek. A dotyczą one nikogo innego, jak ich wspólnej żony. Miro Gavran, jeden z najwybitniejszych chorwackich dramatopisarzy, nie szczędzi dowcipu i błyskotliwego dialogu pełnego nagłych zwrotów akcji i zabawnych point. Dwóch mężczyzn na skraju żałości, gniewu i euforii. Mieszanka wybuchowa. Spektakl powstał w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. To przedsięwzięcie zainicjowane przez grających w sztuce aktorów, którzy do współpracy zaprosili reżysera Henryka Adamka znanego już jeleniogórskiej publiczności z popularnego spektaklu „Scrooge. Opowieść Wigilijna”. Piotr Konieczyński w duecie z Jackiem Grondowym udowodnią nie tylko swoje umiejętności aktorskie, ale przede wszystkim zagwarantują pełen wrażeń i śmiechu wieczór. 

„Mąż mojej żony”
Teatr im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze
Reżyseria: Henryk Adamek
Występują: Piotr Konieczyński i Jacek Grondowy 

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy 3 dwuosobowe wejściówki na spektakl w niedzielę -  13 września 2020 r. o godz. 18.00 ! Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w piątek, 11 września, po godz. 14.00. Warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie aktualnego wydania Nowin Jeleniogórskich. Zapraszamy!