To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Matka dziewięciorga dzieci kompletnie pijana

Trudno słowami wyrazić nieodpowiedzialność 33-letniej kobiety, którą wczoraj zatrzymała jeleniogórska policja. Miała ponad 3 promile alkoholu i w tym stanie „opiekowała się” swoimi dziećmi.

Do zatrzymania doszło wczoraj ok. godz. 10 rano w centrum Jeleniej Góry.
- Na numer alarmowy policji zadzwoniła anonimowa osoba i powiadomiła o odbywającej się w mieszkaniu libacji alkoholowej – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Powiedziała, że w tym mieszkaniu są dzieci.

Policjanci na miejscu zastali właściciela i 33-latkę. W mieszkaniu było dwoje dzieci w wieku 2 i 4 lat. - Jak ustalili policjanci, dwójka bliźniaków wieku 6 lat bawiła się na dworze, a pozostała trójka w wieku od 7 do 10 lat była w szkole – mówi E. Bagrowska.

Kobieta w sumie jest matką dziewięciorga dzieci, ale dwójka już wcześniej została umieszczona w rodzinie zastępczej.
Dzieci zostały umieszczone w placówkach opiekuńczych, do czasu podjęcia decyzji przez sąd o ich dalszym losie.

Policjanci o sytuacji w tej rodzinie powiadomili sąd rodzinny. Sprawdzają też, czy matka opiekując się po pijanemu dziećmi nie stworzyła sytuacji zagrożenia ich życia lub zdrowia.

Komentarze (8)

nareszcie! szkoda tylko tych dzieciaczków, a swoja drogą trzebabyło by tej matce gębę porządnie obić, umie tylko chlać i dzieci klepać a do roboty ją zagonic i niech teraz płaci na utrzymanie tych dzieci w placówce to i może zakonczyłaby swą produkcję

jajniki jej podwiązać żal dzieci nic niewinnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sławna ASIA

TATUS DZIECI TEZ CHRONICZNIE BEZROBOTNY....MIESZKALI KIEDYS NA ZABOBRZU,ALE DOBRE DUSZE ZNALEZLI IM MIESZKANIE,DOFINANSOWANIE,A TAKZE WSPARCIE W POSTACI DAROW ZYWIENIOWYCH.A ONI ,TYLKO SIE ROZMNAZAJA.ZEBY CHOC DBALI O TE DZIECIAKI....

zabrać dzieci od rodziny patologicznej tam gdzie alkochol to nie dzieci

mamusia poszla w dluga a tatus zamiast pilnowac dzieci zaraz po odebraniu rodzinnego poszedl za nia przepijac pieniadze dla dzieci na ksiazki. dzieciaczki sa naprawde slodke zal ich..
oby nigdy ich nie odzyskali bo po naszym prawie mozna sie wszystkiego spodziewac. zastanawia mnie tylko gdzie byly nasze wladze kiedy dzieci brudne i glodne biegaly po ulicach podczas gdy rodzice pili. ewidentne zaniedbanie ze strony kuratorki i calej tej bandy idiotow!!!!

tak zgadzam się dzieci już ponad rok temu mogły zostać w domu dziecka nie musiałyby przechodzić przez to wszystko jeszcze raz!!
alkocholik zawsze pozostanie alkocholikiem nie pomogą mu żadne spodkania z psychologiem czy terapia.
mam nadzieję ze sąd wkońcu to zrozumie i nie da im już wiecej szansy. tym bardziej że oni dalej piją i nawet nie mają zamiaru przestać.