Lotnik – Olimpia 3:4

W jeleniogórskiej klasie okręgowej nie ma już drużyny z kompletem punktów. Trzecia, środowa kolejka przyniosła niespodzianki. Z porażkami musiała się pogodzić trójka dotychczasowych liderów z Pieńska, Jeżowa Sudeckiego i Raciborowic. Samodzielnymi liderami zostali piłkarze beniaminka z Warty Bolesławieckiej. Festiwal goli (8:2) urządzili sobie wojskowi ze Świętoszowa.

Na własnym stadionie futboliści Lotnika ulegli 3:4 (2:2) kamiennogórskiej Olimpii. ZOBACZ ZDJĘCIA. Miejscowy zespół trenera Marka Herzberga prowadził już po 30 sekundach gry po golu Damiana Górgula. Na 1:1 w 17. minucie wyrównał Bogdan Buda. Minutę później gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Macieja Suchaneckiego. Tuż przed przerwa do wyniku 2:2 doprowadził Marcin Hadała. Po zmianie stron było 3:2 i potem 3:3 po samobóju Lotnika. Końcowy rezultat na 3:4 w 85. minucie ustalił Jarosław Grzesiak. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę po czerwonych kartkach.