To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Lidl już prawie gotowy

Lidl już prawie gotowy

Jeden z trzech sklepów „Lidl”w naszym mieście przechodzi gruntowny lifting. O efektach remontu mieszkańcy będą mogli przekonać się już w przyszły poniedziałek, wtedy zostanie ponownie otwarty.

Obniżki cen o 30% w weekend poprzedzający rozpoczęcie remontu „Lidla” przy ul. Grunwaldziej były główną atrakcją dla konsumentów. Już dawno nie było takich kolejek, a na parkingu tylko nieliczni znajdowali miejsce dla swoich samochodów. – Szkoda, że nie ma tak zawsze – mówił jeden z kupujących. To jeden z trzech „Lidlów” w naszym mieście. Pozostałe mieszczą się na ul. Jordana (niedaleko szpitala) oraz na ul. Cieplickiej.

Remont dotyczy wnętrza oraz części zewnętrzenj, głównie kostki brukowej. Jutro swoją pracę zakończy ekipa remontowa, a na weekend zaplanowane są prace kosmetyczne oraz wykończeniowe. Remont zaczął się wraz z końcem lutego i potrwa do 14 marca. Oficjalne otwarcie nastąpi w poniedziałek o godz. 8:00. Być może władze Lidla przygotują coś specjalnego na tą okazję, ale jak na razie nikt nie chce zdradzać żadnych szczegółów – Poczekajmy do poniedziałku – usłyszeliśmy z centrali Lidla.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Komentarze (4)

I BEDZIE CUKIER...PO 5 ZL...SMIEJE SIE, :s BO TAKA GLUPAWKA OGARNELA LUDZI,AZ STRACH SIE BAC.. :s .

lifting,a polskiego slowa nie mamy o tym znaczeniu moze lepiej przeniesmy sie od zaraz do wielkiej brytanii oj wstyd

nie było miejsca bo cwaniacy parkowali za gratis i szli do miasta, powinni ich lawetami wywozić po 3-4 godzinach stania