To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kto widział to zdarzenie?

Policjanci z Karpacza poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 grudnia 2010 roku około godziny 8.25 na trasie Sosnówka – Podgórzyn, kilkaset metrów od stacji paliw „Orlen”.

- W zdarzeniu tym brały udział dwa samochody osobowe oraz autobus, który jechał z Sosnówki w stronę Podgórzyna – powiedziała podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Kierujący autobusem odjechał z miejsca zdarzenia.
Policja poszukuje tego kierowcy.

Wszystkie osoby, które widziały przebieg tej kolizji oraz posiadają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt bezpośrednio z Komisariatem Policji w Karpaczu, tel. 75/76-19-402.

Komentarze (3)

Kolego ra spadaj grzecznie z tymi wypocinami na jakieś forum o polityce i katastrofie smoleńskiej. Twój komentarz zupełnie nie na temat artykułu. Albo poszukaj jakiegoś terapeuty do wylewania swoich politycznych frustracji.

Komoruski vel niby hrabia SZCZYKÓNOW.Od dziadka z rewolucji 1905r.Czekamy na ciebie w OBORNIKACH, WŁADCO.Co zapomniałes miejsce narodzin, druga TALIA czeka na rozdanie.