To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Konkurs grantowy dla organizacji pozarządowych

Ośrodek Działaj Lokalnie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór, z siedzibą w Karpaczu, ul. Konstytucji 3 Maja 25, ogłosił nabór wniosków do konkursu DZIAŁAJ LOKALNIE 2020 na terenie gmin: Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Mysłakowice, Piechowice, Podgórzyn, Szklarska Poręba.

Program Działaj Lokalnie wspiera projekty, które inicjują współpracę na rzecz dobra wspólnego. Konkurs jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Pula środków przeznaczona na granty wynosi: 24 000 PLN (pula środków może ulec zmianie). Maksymalna kwota dofinansowania to 3.000 zł.

Wnioski można składać tylko w generatorze elektronicznym od 6 kwietnia do 15 maja 2020 r. na stronie internetowej system.dzialajlokalnie.pl

Zapraszamy na zdalne spotkania informacyjne, które odbędą się:

16.04.2020 r. (czwartek)
28.04 2020 r. (wtorek)
08.05.2020 r. (piątek)

Konsultacje indywidualne: od 28 kwietnia do 15 maja 2020 r. (po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie lub mailowo).

Szczegółowe informacje, REGULAMIN KONKURSU oraz POGLĄDOWY WNIOSEK na stronie www.duchgor.org

Uwaga! Zapraszamy do współpracy darczyńców, którzy będą chcieli wesprzeć pulę środków na dotacje dla organizacji pozarządowych. Szczegółowe informacje dotyczące zasad dotowania programu na www.duchgor.org

Kontakt:
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór
tel. 75 644 21 65
e-mail: sekretariat@duchgor.org
www.duchgor.org / Zakładka Działaj Lokalnie 

Działaj Lokalnie - nj24.jpg
Działaj Lokalnie - logotypy.jpg