To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Konkurs fotograficzny „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2017”

Konkurs fotograficzny „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2017”

15 lipca 2017 mija termin zgłaszania zdjęć do tegorocznej, XXI edycji konkursu „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie”, organizowanego przez Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne.

Organizowany rokrocznie konkurs, promujący od lat Jelenią Górę i jej mieszkańców, rozgrywany jest w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie” a druga - „Portret ( Jeleniogórzanki / Jeleniogórzanina )”. Do wygrania są nagrody pieniężne (I miejsce - 1000 złotych, II miejsce - 700 złotych, III miejsce - 300 złotych) oraz nagrody rzeczowe (wyróżnienia) ufundowane przez sponsorów.
Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin wraz z kartą zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej www.jtf.com.pl. Prace konkursowe należy przesyłać bądź dostarczać osobiście do siedziby JTF (58-500 Jelenia Góra, Al. Wojska Polskiego 37). Informacji na temat konkursu udziela też jego komisarz - Jan Foremny (tel. 664 903 875). Rozstrzygnięcie konkursu do 1 sierpnia 2017. pokonkursowa wystawa odbędzie się tradycyjnie w ramach Września Jeleniogórskiego. Uroczyste rozdanie nagród i otwarcie wystawy 7 września o godz. 17.00 w Galerii „Promocje” ODK na Zabobrzu.