To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Koncertowe śledztwo dla najmłodszych

Koncertowe śledztwo dla najmłodszych

Tajemnicza postać – kompozytor, to tytuł Niedzielnego Poranka Muzycznego dla dzieci i rodziców, który zaplanowano w jeleniogórskiej filharmonii na 9 listopada. Początek spotkania z muzyką o godz. 10.30.

Rozwikłanie zagadki dźwięków będzie jedynie początkiem naszego muzycznego śledztwa. Bo żeby dźwięki, zagrane lub zaśpiewane, połączyły się tworząc coś wyjątkowego potrzebny jest KOMPOZYTOR. Skupimy się na odkrywaniu jego tajemnic – w jaki sposób pracuje, skąd bierze pomysły i w jakim języku zapisuje swoje kompozycje – zapowiadają listopadowy Poranek w sali koncertowej FD jego pomysłodawcy.

Dla najmłodszej publiczności grać będzie zespół kameralny (skrzypce, kontrabas, flet, puzon, fortepian). Koncert poprowadzą Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz.

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy trzy dwuosobowe zaproszenia na ten właśnie Niedzielny Poranek Muzyczny w jeleniogórskiej filharmonii. Rozdamy je osobom, które najszybciej zatelefonują na redakcyjny numer 757524781 w czwartek, 6 listopada, po godz. 14.00. Jedynym warunkiem odbioru zaproszenia jest posiadanie egzemplarza „Nowin Jeleniogórskich” z niniejszą tego zapowiedzią muzycznego wydarzenia. Zapraszamy!