To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kolizja z dwoma fordami i mercedesem

Kolizja z dwoma fordami i mercedesem

Do kolizji z udziałem trzech samochodów doszło wczoraj po południu przy ul. Cieplickiej na wysokości Osiedla Orle. Powodem nie były jednak szczególnie trudne warunki drogowe, ale gapiostwo kierowcy.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka prasowa KMP Jelenia Góra. W kolizji uczestniczyły dwa osobowe fordy i mercedes transporter. Pierwszy z fordów zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, za nim wyhamował samochód tej samej marki, ale jadący za nimi 26-letni kierowca furgonetki nie zachował czujności i uderzył samochód przed sobą, ten z kolei w następny. Przybyła na miejsce policja nie miała najmniejszego problemu z ustaleniem winnego. 26-latek dostał punkty karne i mandat. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały około 3 godzin.     

Kolizja z dwoma fordami i mercedesem
Kolizja z dwoma fordami i mercedesem
Kolizja z dwoma fordami i mercedesem
Kolizja z dwoma fordami i mercedesem

Komentarze (7)

Przecież TO: "Kolizja z dwoma fordami i mercedesem" brzmi, jakby w stłuczce uczestniczył czwarty pojazd, który te auta porozbijał! Ludzie! Czy wy sami siebie słyszycie? Polska język - trudna język! ...

Nie dziw się. Te dziennikaże sami sobie wytypowali, sami sobie nagłosowali, i sami sobie wybrali na Człowieka Roku Konieczyńską. To co można wymagać.....

Nowiny kontynuują pzpr-owską tradycję tego pisma dość konsekwentnie. Stąd tolerują teksty oszalałego "bolszewika czekisty" no i uhonorowały prowodyrkę "wściekłych macic".

czekista to płatny troll albo chory psychicznie osobnik. Nikt normalny i za darmo nie pisał by takich idiotyzmów...

dziennikarze pisze się przez rz

Wobec tych "dziennikarzy" używać można np. "ż". A i to jest zbyt poprawne...

Ścigały się po szosie 3 "szalone";) łosie; )