To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Kierowca niebieskiego seata nadal poszukiwany

Kierowca niebieskiego seata nadal poszukiwany

Policja zwraca się z apelem o pomoc do świadków wypadku, który miał miejsce 12 czerwca na krajowej trójce w okolicach Wojcieszyc.

- Kierujący samochodem najprawdopodobniej marki Seat Cordoba, koloru niebieskiego, o nr rejestracyjnych rozpoczynających się od DLU, spowodował wypadek – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Było to ok. godz. 14.40. - Kierowca jadąc w kierunku Szklarskiej Poręby, wyprzedzając kolumnę samochodów zmusił jadący w przeciwnym kierunku samochód marki VW Golf do zjechania na przeciwny pas ruchu doprowadzając w ten sposób do czołowego zderzenia z jadącym w kierunku Szklarskiej Poręby samochodem marki Mazda 323 – mówi E. Bagrowska.

Kto widział to zdarzenie lub posiada jakieś informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszem Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ul. Armii Krajowej 22 pokój nr 11 osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 75 752 03 12 lub 75 752 02 31 (sekretariat). Osoby, które zgłaszają się na przesłuchanie powinny posiadać dokument tożsamości.

O tej sprawie wypadku pisaliśmy zaraz po zdarzeniu, artykuł znajduje się TUTAJ.

Komentarze (5)

I znowu harówa. Lepiej zajmować się czymś innym. A tak - jak ciężko jest zapytać o coś takiego starostwo (te w których wydaje się DLU + marka + model)? Mają wykazy wszystkich wydanych tablic. Ale trzeba to zrobić - ciężka, znojna praca dla panów policjantów, i do tego bezmandatowa :whistle:

skoro jest z Lubina to istnieje duze prawdopodobienstwo ze jechał przez Jana Pawła, moze by tak monitoring obejzec, moze pomóc

Jak nie KP Policji w Lubinie i Starostwo Powiatowe to może portal www.lubin.pl pomoże.

Nr VIN, jeden telefon do wydziału komunikacji i wiadomo, kto jest właścicielem. Problem tylko jest taki - właściciel może powiedzieć, że mu ukradli.

dokładnie, przejrzeć monitoring z JPII